Топ найбагатших людей у сфері IT за версією Bloomberg Billionaires Index

  • 7 августа, 19:11
  • 4704
  • 0

Списки найбагатших людей є переліком осіб з найвищими фінансовими статками. Ці списки регулярно складаються журналами, дослідницькими організаціями та медіа для відображення обсягів багатства та впливу цих осіб. Ось деякі з найвідоміших списків найбагатших людей:

  1. Forbes Billionaires List: Один з найвідоміших і широко визнаних списків найбагатших людей у світі, що публікується журналом Forbes. Цей список оновлюється щорічно та включає найбагатших осіб з усіх куточків світу
  2. Bloomberg Billionaires Index: Ще одне впливове джерело, яке визначає найбагатших людей на підставі фінансової інформації та даних про акції.

  3. Hurun Global Rich List: Список, що публікується компанією Hurun Report, яка спеціалізується на вивченні багатства та розвитку в Китаї та інших країнах Азії.

  4. The Sunday Times Rich List: Список найбагатших людей у Великобританії, що публікується щорічно газетою The Sunday Times.

  5. Forbes 400: Список найбагатших осіб у Сполучених Штатах, також складений журналом Forbes

Ці списки часто залежать від різних фінансових параметрів, таких як чистий прибуток, статки, вартість акцій, активи та інші. Вони привертають увагу як громадськості, так і економічних та фінансових аналітиків, які стежать за динамікою розподілу багатства у світі.

Сьогодні розглядаємо найбагатших людей згідно з індексом мільярдерів Bloomberg Billionaires Index. Найвищий загін багатіїв у світі наразі складається з громадян Сполучених Штатів. Особливо цікавим є те, що більшість осіб із цього списку - це американські технологічні магнати, які переважають в цьому вишуканому "клубі" з активами на рівні 100 мільярдів доларів. Головний виконавчий директор компанії Tesla, Ілон Маск, наразі є найзаможнішою людиною у світі, його багатство зросло майже на 100 мільярдів доларів за останній рік.

Вплив пандемії та розгортання повномасштабного вторгнення призвів до зниження вартості фондових ринків. Це призвело до відкладення можливого вступу в ряди індійських промислових магнатів для Мукеша Амбані та Гаутама Адані. Мукеш Амбані отримав можливість приєднатися до цього клубу в жовтні 2021 року та на початку 2022 року, тоді як Гаутам Адані зміг приєднатися на початку 2023 року. Однак протягом невеликого проміжку часу Гаутам Адані покинув це елітне товариство через втягнення у скандал з масштабною корупцією, яка вразила його бізнес-імперію.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все