Бібліотека з колекцією артбуків: новий простір AB Library від геймдев-компанії AB Games

  • 26 октября, 09:23
  • 3694
  • 0

Міжнародна компанія з розробки ігор AB Games відкрила бібліотеку артбуків AB Library у своїй новій київській студії. Це простір, в якому люди з креативних індустрій можуть знайти натхнення та отримати нові знання про геймдев, улюблені ігри та чарівні світи. 

«Ми в AB Games створюємо всі умови для розробки ігрових бестселерів. До нас приходять люди, які люблять грати в ігри, це їх драйвить, їм цікаво працювати один з одним. Нашу флагманську гру Hidden City створює одна із 5 кращих у світі команд, яка знає про жанр HOPA все. Також ми займаємо активну позицію в Україні та створюємо проєкти, спрямовані на розвиток геймдев-індустрії, такі як асоціація Gamedev_ua та AB Library» — коментує Іванна Погрібняк, Executive Director AB Games. 

Місія AB Library — стати креативним хабом для творців фантастичних світів та ігрової індустрії в цілому. В одному просторі була зібрана ексклюзивна колекція артбуків популярних у світі ігор, фільмів та серіалів, які здатні надихнути на нові ідеї. Також є окремі стенди з книгами та артбуками на тему дизайну та розробки ігор. 

У AB Library проводяться презентації артбуків від українських видавництв, лекції, майстер-класи та Live Talks зі спеціалістами сфери геймдеву, дизайнерами та ілюстраторами. Гостями бібліотеки вже стали Джама Джурабаєв, головний концепт-художник Lucasfilm, арт-директор Ubisoft Рафаель Лакост та Софі Ву, продюсер Rovio та VooDoo. Також у бібліотеці записується освітній AB Library Podcast. 

Тарас Жуков, PR & Communications Officer в AB Games розповідає: «Антон Большаков, засновник AB Games, дуже любить ігри та вміє створювати ігрові світи. І створення бібліотеки було однією з його мрій. Він прагнув створити місце, де геймдизайнери, художники та сценаристи можуть надихатись та наповнюватись ідеями. Формування ком’юніті, підтримка талантів, натхнення та обмін знаннями — для цього і була створена AB Library».

В найближчі місяці у бібліотеці заплановані майстер-класи з українською художницею, яка створює контент для Blizzard, презентації нових артбуків та нові випуски подкасту AB Library. А також презентація нового девайсу для художників від компанії Wacom. 

Наразі простір працює за індивідуальним запитом за адресою: вул. Паркова дорога, 2, БЦ Summit. У планах компанії відкрити двері бібліотеки у вихідні дні для всіх охочих. 


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий