Cьомий щорічний інвестиційний саміт SelectUSA Investment Summit

  • 29 января, 08:43
  • 3816
  • 0

1-3 червня 2020 відбудеться сьомий щорічний інвестиційний саміт SelectUSA Investment Summit, готель Washington Hilton, Вашингтон, округ Колумбія, США.

Сполученні Штати Америки  – це місце, куди компанії їдуть вести свій бізнес, а Інвестиційний Саміт 2020 SelectUSA Investment Summit пропонує 3-денну програму на підтримку прямих інвестицій в Сполучені Штати Америки.

За участю вищих посадових осіб уряду, топ-менеджменту бізнесу та інших лідерів думок, інвестиційний саміт SelectUSA пропонує бізнес-інвесторам можливість безпосередньо зустрітися з представниками організацій економічного розвитку США, що представляють штати та території країни, щоб обговорити можливості інвестування або збільшення своєї присутності на ринку США.

Під час інвестиційного саміту міжнародні стартапи можуть приєднатися до програми SelectUSA Tech, присвяченої просуванню технологічних стартапів на американський ринок. Міжнародні технологічні компанії з високим рівнем розвитку, яким не виповнилося 8 років, з доходом до 10 мільйонів доларів та з персоналом до 40 співробітників, можуть подати заявку на учать у програмі  SelectUSA Tech Startup Showcase за лінком SelectUSA Tech Startup Showcase Application


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий