EPAM отримала статус Adobe Platinum Level Solution Partner

  • 16 июня, 17:33
  • 2196
  • 0

Досягнувши найвищого рівня партнерства з Adobe, EPAM допомагає клієнтам отримати максимальну віддачу від своїх інвестицій у Adobe, щоб забезпечити максимальну цінність для бізнесу.

Оскільки клієнти вимагають персоналізованого досвіду в усіх цифрових каналах, надійна стратегія взаємодії з користувачем є запорукою успіху. Для організацій, які хочуть переосмислити свою цифрову взаємодію, важливо обрати досвідченого, кваліфікованого партнера. EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідна компанія з цифрової трансформації та розробки продуктів, оголосила про підвищення до платинового статусу в рамках партнерської програми Adobe Solution, що долучає її до 15% найкращих постачальників рішень. Цей статус партнерства на платиновому рівні доводить виняткові показники задоволеності клієнтів EPAM, надання багатьох успішних розгортань клієнтів Adobe Experience Cloud та понад 300 акредитованих спеціалістів Adobe.


Graphical user interface, application 
Description automatically generated


«Ми в захваті від того, що отримали цей статус преміум партнера з Adobe. Ми дякуємо всім нашим клієнтам і спільноті Adobe EPAM за те, що вони дозволили нашій організації здійснити це», — сказав Ендрю Фіглі, керівник відділу цифрових технологій, NA в EPAM. — «Присвятивши себе екосистемі Adobe та розширивши охоплення наших можливостей Adobe, EPAM стала провідним глобальним гравцем у сфері цифрової трансформації, надаючи інноваційні багатоканальні рішення, які забезпечують нашим клієнтам цифрові продукти та досвід нового покоління».

Дізнатись більше про партнерство EPAM і Adobe

  1. Залучаючий та персоналізований цифровий досвід. Від стратегії до дизайну та від розробки до підтримки, EPAM надає повномасштабні цифрові рішення на основі Adobe Experience Cloud. Пропозиції включають відкриття та консультації, цифровий маркетинг, комерцію, хмарну міграцію та послуги оновлення платформи.

  2. Швидший вихід на ринок з оптимізованою вартістю та безкомпромісною якістю. Глобальний пул ресурсів, надійні прискорювачі та інші рішення, такі як AEM as a Service, AEM Health Check, FastTrack Adobe Commerce тощо.

«Як платиновий партнер, EPAM досягла найвищого рівня партнерського статусу Adobe, допомагаючи клієнтам отримати максимальну віддачу від своїх інвестицій у Adobe, щоб отримати максимальну цінність для бізнесу», – сказав Тоні Сандерс, керівник відділу продажів партнерів, NA в Adobe. «Adobe пишається партнерством, яке ми створили з EPAM протягом останнього десятиліття, і, само собою зрозуміло, що вони вражають зростання свого досвіду в продуктах Adobe та відданості забезпеченню найкращого досвіду для клієнтів».

Як глобально визнаний партнер Adobe, EPAM співпрацює з Adobe з 2010 року, щоб створювати та надавати клієнтам персоналізований, інтегрований досвід. Практика компанії Adobe включає понад 300 професіоналів, сертифікованих Adobe, понад 1000 консультантів та інженерів, а також вражаюче резюме з більш ніж 100 глобальних історій успішної трансформації клієнтів.

«WSA співпрацює з EPAM як партнером із впровадження більше трьох років. EPAM має перевірений досвід у наданні інженерних ресурсів, необхідних для ефективної роботи з нашими оновленнями, налаштуваннями та глобальним впровадженням Adobe Commerce», — сказав Яссін Медхіуб, віце-президент з інформаційних технологій WSA. — «Якість підтримки, чуйність та прозорість, які розвивалися роками, — це те, що ми цінуємо найбільше. Сподіваюсь на постійну та успішну співпрацю. Дякую, EPAM!»


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все