Facebook запускає систему сповіщення для пошуку зниклих дітей в Україні

  • 23 сентября, 08:00
  • 3715
  • 0

Facebook у партнерстві з Ювенальною поліцією, Кіберполіцією та Міністерством цифрової трансформації запускає в Україні інструмент для сповіщення про зниклих дітей AMBER Alert.

 

У разі зникнення дитини Facebook поширить сповіщення AMBER серед користувачів соцмережі саме в тих зонах пошуку, де його/її бачили востаннє. Ці сповіщення міститимуть детальну інформацію та фотографію дитини. Користувачі соцмережі зможуть отримати всі деталі про зниклого/зниклу, а також поділитися ними з друзями на платформі. 

Емілі Вачер (Emily Vacher), керівниця відділу довіри та безпеки Facebook, зазначає, що для компанії безпека спільноти —  понад усе. «Україна —  одна з країн, у якій Facebook запускає AMBER Alert. Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з Міністерством цифрової трансформації та Національною поліцією України й робимо систему, яка допомагає дітям та їхнім сім’ям, доступною для українців. Коли зникає дитина, найважливіше, що ми можемо зробити, — якомога швидше поінформувати про це громадськість. Сподіваємося, що надаючи потрібну інформацію потрібним людям у потрібний час за допомогою сповіщень AMBER у Facebook, допоможемо зниклим дітям якнайшвидше повернутися до своїх сімей», — сказала вона.  

«Знаємо, що шанси знайти зниклу дитину зростають, коли більше людей шукають її  — особливо впродовж перших 24 годин. Наша мета полягає в тому, щоб люди, котрі потенційно можуть допомогти, одержали ці сповіщення та поширили офіційну інформацію про зникнення дитини серед своїх друзів у соцмережі».

Щодня люди використовують Facebook у різні способи та для різних цілей — надсилають привітання на день народження другові чи діляться фотографіями з членами сім’ї, які живуть далеко. Але кілька років тому ми зрозуміли, що відбувається щось надзвичайне: люди використовували Facebook, щоб заохотити своїх друзів та родину допомогти знайти зниклих дітей. Були випадки, коли користувачі платформи допомагали у той чи інший спосіб повернути дитину додому після того, як побачили фото чи публікацію про зникнення. 

У жовтні 2016 року було опубліковане сповіщення AMBER про 4-річну дівчинку, викрадену у Флориді, США. Кейтлін Браун, анестезіолог лікарні Baptist East Hospital в Мемфісі, була на обідній перерві, коли впізнала зниклу дитину після того, як побачила сповіщення AMBER у Facebook. Її швидкі дії допомогли врятувати дівчину. Ця дивовижна історія надихнула нас на те, щоб розробити системний підхід до пошуку зниклих дітей.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий