Мінцифри запустить офлайн-курси з цифрової освіти для українців у бібліотеках

  • 13 января, 11:54
  • 3809
  • 0

Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум про співпрацю з Українською бібліотечною асоціацією під час реалізації проекту цифрової освіти в Україні, повідомляється на офіційній сторінці міністерства у Facebook.

"Бібліотеки стануть першими офлайн-хабами проекту "Дія. Цифрова освіта". У комп'ютеризованих бібліотеках українці зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності", - наголошується в повідомленні.

За даними Мінцифри, 6 тис. бібліотек по всій Україні приєднаються до освітнього проекту та популяризують цифрову освіту.

Як повідомлялося, Міністерство цифрової трансформації України з 21 січня 2020 року запустить онлайн-платформу навчання цифрової грамотності, за допомогою якої буде реалізовано програму навчання цифровим навичкам у форматі освітнього серіалу.

Згідно з дослідженням Мінцифри, в Україні 15,1% жителів у принципі не володіють цифровими навичками, а 37,9% жителів віком 18-70 років мають цифрові навички нижче середнього.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий