NEC випустила компактний і надзвичайно тихий цифровий кінопроєктор

  • 5 апреля, 10:44
  • 3651
  • 0

Компанія NEC представила свою нову модель кінопроєктора NC1402L. Це надзвичайно тиха модель – рівень шуму якого досягає всього 49 дБ, що є рекордним показником в сегменті пристроїв з яскравістю до 10 тисяч люмен.

І хоч новинка отримала дуже компактні розміри, вона забезпечує високу якість зображення з максимальною шириною екрану до 14 метрів.

Модель NC1402L створили на базі новітньої технології з використанням лазерного джерела світла, яка гарантує чіткість кольору і візуалізацію найвищої якості. Герметичний оптичний механізм мінімізує потрапляння пороху і не вимагає технічного обслуговування.

Де можна використовувати

Також пристрій легко адаптується до середовища, тому не потребує додаткового охолодження. Завдяки компактній конструкції проєктор можна переміщувати по кінозалу і встановлювати як на підлозі, так і на стелі.

Нова модель розрахована на кінотеатри середніх розмірів з шириною екрану до 14 метрів. До речі, лазерна технологія продовжує термін служби проєктора до 50 000 годин при нормальних умовах експлуатації.

Цифровий кінопроєктор NEC NC1402L надійде в продаж у травні 2020 року. Ціну новинки поки не розголошують.


Теги: nec
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий