Понад 170 тисяч учасників вже долучилися до World Cleanup Day в Україні, офіційним застосунком якого є EcoHike

  • 22 сентября, 12:14
  • 3704
  • 0

18 вересня розпочалася всесвітня акція World Cleanup Day, яка в Україні продовжиться до 26 вересня. Цього року в ній беруть участь понад 170 тисяч активістів, які прибирають засмічені ділянки по всій країні за допомогою офіційного застосунку події в Україні – EcoHike, розробленого інженерами GlobalLogic зі Львова. Додаток оновив функціонал і тепер користувачі можуть створювати відкриті або закриті події з прибирання, а також реєструватися на акції, які проводять компанії, організації та інші активісти. 

У 2021 році у Всесвітньому дні прибирання в Україні беруть участь на 18% активістів більше ніж торік – понад 170 тисяч учасників. У 2020 році за допомогою застосунку EcoHike за день акції вдалося зібрати 764 тонни сміття на понад 2100 локаціях у 24 областях та 243 населених пунктах. Цього року результати прибирання мають бути в рази більші. Остаточні підсумки акції буде оголошено у жовтні.

Прибирання засмічених ділянок відбувається за допомогою офіційного додатка акції – EcoHike. Цього року в ньому оновився функціонал, а розробка стає платформою для колаборації екоактивістів і компаній. Так, у застосунку можна самостійно створити публічну чи приватну подію, а також знаходити та долучатися до вже створених. Крім того, розробники подбали про промотування заходів із прибирання. Користувачі можуть ділитись новинами й запрошувати друзів долучитись до ініціативи в соцмережах, а також стежити за мітками, активістами й налаштовувати фільтри у застосунку під себе.

В оновленій версії EcoHike активістам стало простіше позначати й прибирати забруднені ділянки – GPS-координати визначаються точніше, а на головному екрані видно більші ділянки мапи. Розробники врахували й побажання користувачів до офлайн-інтерфейсу. Тепер можна зберігати як географічні райони, так і позначки з фотографіями. Щоб відмітити засмічену ділянку достатньо одного фото з зазначенням локації. 

“Екосвідомий спосіб життя доступний кожному і не вимагає значних зусиль. За два роки EcoHike об’єднав тисячі небайдужих українців – більше ніж 7000 користувачів поставили понад 350 міток, прибрали десятки тонн сміття та понад 100 гектарів парків, – говорить Вікторія Константинова, директорка з маркетингу GlobalLogic – Ми віримо, що оновлені функції застосунку допоможуть активістам не лише знаходити й позначати забруднені ділянки, але збирати однодумців та організовувати прибирання.”

У планах компанії також створення функціоналу для позначення сортувальних станцій на мапі в EcoHike та проведення ще більшої кількості масштабних прибирань. Завдяки новим можливостям, громадські організації, активісти та представники бізнесу зможуть об’єднати зусилля й зробити Україну чистішою. 


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий