Сервіс Prom.ua запустив безкоштовну доставку: як оформити

  • 13 декабря, 16:08
  • 4604
  • 0

Маркетплейс Prom.ua зробив доставку своїх товарів безкоштовною по усій території України. Це відбувається через поштові відділення Justin. Нова послуга буде діяти на постійній основі.

Чому зробили безкоштовною

Як розповіли в компанії, середній чек у них зараз становить 800 гривень. Та користувачі повинні ще доплачувати за доставку, приблизно 80 гривень.

Тобто покупцеві потрібно до вартості замовленого товару додавати ще 10%. Тож це могло повпливати на вибір. До речі, це стосується і післяплати.

"Майже 40% покупців, оформляючи замовлення на маркетплейсі, вибирають післяплату, щоб спершу переконатися, що товар підходить. Це додаткові витрати на пересилку. Ми позбавимо покупців і від них", – заявив CEO Prom.ua Іван Портний.

Замовити безкоштовну доставку можна на будь-який товар вагою до 30 кг для великого відділення і до 15 кг для маленького.

Як оформити безкоштовну доставку

Аби скористатись безкоштовною доставкою, продавець має підключити Justin в маркеті додатків Prom.ua. Коли покупець оформлює замовлення, він має відфільтрувати товар із "Безкоштовною доставкою з Prom".

Що таке маркетплейс? Це майданчик, який є посередником між продавцями та покупцями в e-commerce. Тобто один сайт збирає різні позиції товарів від різних продавців, що дає змогу підвищити конкуренцію між продавцями та зберегти час на пошук.


Теги: prom.ua
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий