Sigma Software Group купила українську IT-компанію IdeaSoft

  • 27 января, 14:13
  • 3804
  • 0

Шведсько-українська компанія Sigma Software Group купила українську IT-компанію IdeaSoft -  стрімко зростаючу ІТ-консалтингову компанію, що працює на Харківщині. Про це вони повідомили у своєму пості в соцмережі.

"Після того, як це об ' єднання відбудеться, Sigma Software зміцнить команду управління ядром. Експертиза, яку IdeaSoft має у FinTech, Blockchain, Telecom та інші вертикалі збагатить нашу пропозицію клієнтам по всьому світу. Своєю чергою, IdeaSoft отримає доступ до нових та дивовижних проектів від широкої мережі Sigma Software", - йдеться у повідомленні.
Валерій Красовський, генеральний директор та співзасновник Sigma Software Group, ділиться, що компанія планує розвиватися як група компаній і готова розглянути можливість купівлі ще деяких активів.

Компанія IdeaSoft заснована в 2016 році і займається постачанням інтегрованих програмних рішень, в ній зараз працює 120 розробників. Серед клієнтів: Securitize, Porsche, Neura, Nexar, Corum Group і інші. IdeaSoft має експертизу в таких галузях як DLT, FinTech, 5g, MEC, Private Cellular. 

Sigma Software Group - шведсько-українська компанія з офісами в Україні, Польщі, Швеції, США, Канаді і Австралії. Sigma Software розробляє рішення для своїх клієнтів в сферах телекомунікацій, реклами, авіації, автомобільної індустрії, ігор, фінансів і інших.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий