SoftServe діджиталізує комунальні послуги в українських містах

  • 30 ноября, 08:18
  • 3742
  • 0

Сервіс Commect від компанії SoftServe дозволяє споживачам отримувати моментальні оновлення щодо робіт за їхньою адресою, вчасно сплачувати рахунки у два кліки, а комунальним підприємствам — економити ресурси та надавати якісні послуги містянам. 

Компанія «Софтсерв-Муніципальні технології» запустила новий сервіс Commect, де зібрані різні технологічні рішення для українських комунальників, над якими компанія працювала упродовж останніх років. Йдеться про CRM та ERP системи, а також чат-боти у Viber i Telegram.

Commect дозволяє комунальникам автоматизувати роботу зі споживачами. Містяни, своєю чергою, отримують зручний чат-бот, де вони можуть налаштувати сповіщення від комунальних підприємств, нагадування про передачу показників лічильників, легко та швидко оплатити рахунки та отримати допомогу з питань ЖКГ онлайн.

«Commect — це технології для міста. Наш новий продукт поєднує в собі рішення для діджиталізації міст та комунальної сфери. Це єдина система, яка дозволяє звести комунікації зі споживачем в єдиний комплекс. Наступного року ми плануємо під’єднати до Commect 5 нових міст та розпочати співпрацю ще з двома країнами», – розповів менеджер продукту в компанії «Софтсерв-Муніципальні технології» Богдан Кідик.

З чат-ботами компанія працює уже понад два роки. Минулого року фахівці «Софтсерв-МТ» розробили чат-боти для водоканалів міст України, які використовують «Чернівціводоканал», «Київводоканал», «Львівводоканал» та понад 30 комунальних підприємств по всій країні. Завдяки автоматизації підприємства можуть економити в середньому 5100 годин на місяць. Кількість оплат в день нарахування зросла в середньому на 7%. 

Цей функціонал дозволив комунальним підприємствам налагодити ефективну роботу в умовах пандемії та безпечно обслуговувати клієнтів. Ріст звернень за допомогою CRM виріс із 0,01% до 7,11% від загальної кількості. Одна із гарячих ліній приймає понад 7 500 звернень на день у пікові навантаження за допомогою чат-боту.

ТОВ «Софтсерв-Муніципальні технології», що належить до групи SoftServe, займається розробкою технологічних рішень для комунальної сфери. Воно почало роботу у 2008 році з цифровізації компослуг для Львова. Серед останніх проєктів компанії — впровадження електронного квитка у Львові, сервіс Commect та інші. 

У вересні 2021 року компанія отримала нагороду «Еко Тріумф», яка вручається за найкращі екологічні рішення у сфері водопостачання та водовідведення. 


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи