SoftServe став партнером року 2020 Google Cloud Global Specialization у галузі машинного навчання

  • 20 сентября, 12:30
  • 3676
  • 0

SoftServe, найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, отримала нагороду у сфері машинного навчання від премії 2020 Google Cloud Global Specialization Partner of the Year. Щороку Google Cloud визначає найкращих партнерів та підтверджує їхні досягнення у спеціалізаціях. 

Нагорода засвідчує високу експертизу компанії у машинному навчанні. Так, на основі цієї технології SoftServe створює десятки інноваційних рішень для сфер роздрібної торгівлі, фінансів, охорони здоров’я, енергетики, промисловості, медіакомунікацій та державного сектору. Серед розробок компанії: 

  1. Персоналізований механізм рекомендацій для спрощення вибору правильних інвестиційних стратегій, а також поліпшення швидкості та якості обслуговування у фінансовій сфері 

  2. Рішення для швидшої розробки ліків та переходу до цифрової медицини 

  3. Рішення для покращення ефективності та швидкості видобутку в енергетичній сфері 

Загалом команда експертів з машинного навчання SoftServe налічує понад 80 фахівців в Україні, Польщі, Болгарії та Сполучених Штатах. Вони працюють над технологіями комп’ютерного зору, прогностичної аналітики, інтерпретування природної мови (підрозділ, що вивчає, як ШІ розуміє прочитане), рекомендаційних систем, інтелектуальної автоматизації та розробки й функціонування штучного інтелекту. 

“2020 рік був складним для багатьох бізнесів, але він також відкрив нові технологічні можливості та збільшив попит на інновації. SoftServe стоїть на передовій цього прогресу, побудувавши найбільшу Data Science команду у Східній Європі, де спеціалісти мають можливість попрацювати з клієнтами рівня Google, Amazon, NVidia, IBM. Наша команда має значні напрацювання, публікує та презентує власні дослідження на найбільших наукових конференціях рівня NeurIPS та постійно вдосконалює свої навички завдяки потужній внутрішній спільноті. Напрям машинного навчання активно розвивається - наразі у нас близько 40 відкритих позицій для фахівців у цій сфері”, - коментує Юрій Мілованов, Director, AI / Data Science, SoftServe.

SoftServe приєднався до програми партнерства Google Cloud (Google Cloud’s Partner Advantage Program) у квітні 2017 року і став прем’єр-партнером в серпні 2018. Нещодавно компанію також обрали партнером року з Apigee, платформи з керування інтерфейсом API, на ринках Америки, Європи, Африки та Близького Сходу.  


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий