Українські розробники створили застосунок для спілкування з близькими людьми

  • 21 октября, 12:53
  • 3922
  • 0

Українські розробники створили застосунок, що дає змогу контактувати із близькими людьми. Він отримав назву Obimy. Тут можна ділитись з кимось із близьких приємними жестами, дотиками, розповідати про свій настрій. 

Додаток розробив архітектор Євген Засуцкій, спільно з ІТ-компанією Empat.

“Пандемія зіграли відповідну роль, люди перебувають вимушено на відстані і ми даємо можливість доторкнутися і відчути людину. На відміну від більшості месенджерів або соцмереж, де безліч реклами і повідомлень, у нас тільки 5 – 6 близьких людей, немає ніякої особистої інформації. Близьким людям не потрібні слова, щоб висловити почуття, тому ми слова прибрали, залишили тільки почуття“, – пояснив Євген Засуцкій.

Через застосунок можна обмінюватися іншими важливими даними. Наприклад, система отримує біометричні дані, які збирає смартфон, тож партнер чи інша близька людина може бачити кількість пройдених кроків партнера, відчути ритм серця або дізнатися день циклу (у жінок).

Також додаток фіксує час, проведений поряд з партнером за день, місяць або рік.

А от надсилати повідомлення у додатку не можна. Адже близьким не потрібні слова, щоб висловити почуття.

Надалі розробники мають додати функцію Sizes з розмірами одягу. А також можливість передачі дотиків через тактильну вібрацію


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий