Українські студентки розробили застосунок для вивчення хімії

  • 12 октября, 09:07
  • 2044
  • 0

Студентки Поліського національного університету розробили мобільний застосунок AR School, що дозволяє вивчати хімію.

Про це повідомили у пресслужбі університету.

На створення додатку у студентів пішло півроку. Завдяки застосунку можна буде відмовитися від дорогих і небезпечних хімічних реактивів та обладнання на уроках хімії. 

“Для того, щоб створити реакцію – потрібно взяти дві-три картинки із зображенням хімічних реактивів та зіставити їх разом. Ці картки унікальні, їх робили наші дизайнери, ви таких не зможете знайти в інтернеті”, – розповіла одна із розробниць Марія Вакуленко.

Яскравий інтерфейс для програми розробили сестри Ірина та Ольга Миненки.

“Декілька місяців ми працювали над тим, щоб вивчити саму програму, вивчити лекції з книжок хімії шостого-сьомого класу, щоб надалі зробити якомога правдоподібні моделі”, – розповіла студентка Ольга Миненко.

Застосунок складається із двох частин. Основна – створення хімічних реакцій за допомогою карток. Інша містить графічні та навчальні матеріали уроків, системи тестування, лабораторні та практичні завдання. Консультантами проєкту стали досвідчені вчителі-хіміки.

“Велике значення проєкту має практичне спрямування. У наших подальших планах передати його до однієї зі шкіл Житомира, щоб отримати відгуки від учнів і  викладачів та продовжувати роботу над цим проєктом”, – сказала керівник лабораторії Noosphere Катерина Молодецька.

Зазначається, що цогоріч свій проєкт дівчата представлять на всеукраїнському конкурсі IT-Eureka.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий