Український стартап залучив 120 тисяч доларів інвестицій

  • 10 января, 13:54
  • 3926
  • 0

Стартап Propertymate потрапив до акселераційної програми Techstars Austin і залучив 120 тисяч доларів інвестицій. 

Що це за програма?

Це єдиний український стартап, який потрапив до програми з моменту старту програми у 2013 році. Цього року відібрали 10 стартапів з-понад 1000 заявок зі 65 країн.

У рамках акселераційної програми стартап отримає три місяці менторства та $120 тисяч інвестицій.

Що відомо про Propertymate?

Propertymate — це платформа для агентів нерухомості, яка з’єднує всі дані про покупців з даними про нерухомість на ринку, аналізує їх та передбачає, яку нерухомість покупці найімовірніше придбають.

Завдяки цьому продукту агенти нерухомості економлять час і можуть укласти більше угод через мережу Propertymate, взаємодіючи з іншими агентами.

У середньому у США, щоб придбати нерухомість потрібно понад чотири місяці, і близько трьох місяців, щоб її продати. Ми створили платформу, яка допомагає агентам робити це за лічені дні.

Стартап заснований у квітні 2018 року Богданом Гнатковським та Софією Вишневською. Propertymate має офіси у Львові та Нью-Йорку, та на період акселераційної програми частина команди переїхала в Остін.

За словами СЕО та співзасновника стартапа Богдана Гнатковського, участь у Techstars — це гарна можливість масштабуватись за межі Нью-Йорку, де стартап наразі найбільш активний.


Теги: techstars austin
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий