В створив чат-бот, який допомагає визначитися з професією в ІТ

  • 23 мая, 14:36
  • 1081
  • 0

Інститут Projector Creative & Tech розробив свій власний чатбот на основі передових технологій OpenAI. Чатбот здатний обробляти до 50% відкритих запитів, що складаються з двох частин: опитування та детального ознайомлення з характеристиками запропонованої професії. Чим більш докладні відповіді користувача, тим більш точною стає пропозиція, яку надає чатбот. При цьому, чатбот спроможний зробити рекомендації з різних професій, що пов'язані з креативною та ІТ-індустріями.

Компанія також запрошує зацікавлених осіб випробувати цей штучний інтелект-чатбот. Перша версія продукту є простою, складається лише з 12 запитань, які створені таким чином, щоб максимально відповідати реальному життю та знайомим ситуаціям, аби користувач міг легко співвіднести їх із власним досвідом.

Ознайомитися з тим, як працює чатбот, можна за посиланням.   

Згодом компанія покращуватиме точність видачі на основі отриманих даних та додаватиме нові функції. 

Чатбот стане у пригоді старшокласникам та студентам перших курсів вишів, а також світчерам, які вирішили змінити професію, але ще не впевнені у своєму виборі. 

Завдяки чатботу користувачі можуть розібратися у світі креативних і ІТ-професій та обрати для себе вдалий вектор. А ще дізнатися про ті сфери, які наразі випадають з поля зору класичної профорієнтації: розробка, продуктовий та проєктний менеджмент, дизайн інтерфейсів, анімація. Також можна отримати інформацію про сучасніші професії — SEO, PPC, аналітика, креативний копірайтинг та інші.

Під час створення чатбота команда Projector використала 8-річну експертизу зі створення навчальних програм у креативних та ІТ-сферах. Крім того, провели опитування спеціалістів серед відповідних напрямів та відпрацювали їхні відповіді для кращого навчання чатбота.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий