Власниця Bet365 Деніз Коутс потрапила в скандал через високу зарплату і несплату податків

  • 23 января, 14:36
  • 3702
  • 0

Власниця британської компанії, що займається онлайн-азартними іграми, Bet365 - Деніз Коутс - нещодавно стала відомою як найбільш високооплачувана жінка-керівниця, аж ось вона опинилась в епіцентрі скандалу.  

Зовсім нещодавно ми писали, що Коутс посіла перше місце в рейтингу компаній зі списку S&P 500, обійшовши за рівнем прибутків Тіма Кука з Apple, Сатью Наделлу з Microsoft та Джеймі Даймона з JPMorgan. Однак згодом на сайті CNN з’явилася статя, у якій заробітну плату власниці Bet365 назвали «нерозумною та непропорційною».

Резонанс викликаний тим, що у податковій декларації Bet365 вказано, що компанія закінчила 2023 рік зі збитками у розмірі $77 млн й, відповідно, не буде сплачувати податки у державний бюджет Великої Британії. Водночас заробітна плата самої Коутс зросла на $10 млн у порівнянні з 2022 роком й склала $221 млн.

Як зазначили представники CNN, у компанії не надали жодних коментарів стосовно непропорційності зарплати Деніз Коутс та загального стану справ у Bet365. Щоправда, раніше збитковість пояснили «значним збільшенням витрат, пов’язаних з виходом на нові ринки».

Люк Хілд’ярд, виконавчий директор компанії High Pay Center, яка займається питаннями оплати праці та відповідальності бізнесу, висловився з цього приводу так:

«Вливання сотень мільйонів фунтів стерлінгів щороку на додачу до статків мільярдерів – це поганий спосіб максимізувати рівень життя. Процвітання Великої Британії залежить від того, як розподіляється багатство, яке створює наша економіка»

Загалом обурення викликала не велика зарплата Деніз Коутс, а саме намагання компанії Bet365 уникнути сплати податків. Впродовж минулого року уряд Великої Британії виділив на боротьбу з негативними наслідками ігрової залежності громадян понад $525 млн. Тому намагання представників азартного бізнесу уникнути сплати податків чи штучно зменшити їхні обсяги – це серйозний негативний фактор для економіки країни загалом. Особливо на тлі надприбутків власників грального бізнесу.

Що ж до самої Коутс, вона поки що жодним чином не прокоментувала ситуацію. Остання на цей час публікація на її сторінці в Facebook від 14 січня повідомляє, що для жителів США відкриваються нові можливості роботи. Це може свідчити про те, що Bet365 справді дійсно активно виходить на ринок Сполучених Штатів. 


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все