Євросоюз хоче заборонити розпізнавання обличчя в громадських місцях

  • 22 января, 10:07
  • 3808
  • 0

Заборона буде запроваджена директивою Єврокомісії для розробки спільної політики. Після цього законодавці придумають, що робити з цією технологією, аби запобігти порушенням права громадян на конфіденційність.

Відповідна пропозиція із забороною терміном від трьох до п'яти років була представлена Єврокомісією в рамках дискусії про штучний інтелект і можливості, яким він надає правоохоронним органам. У період заборони "може бути знайдена і розроблена вірна методологія оцінки впливу цієї технології і можливих заходів з управління ризиками", повідомляє BBC.

Винятки можуть бути зроблені для дослідницьких проєктів, а також з метою забезпечення безпеки. Також автори пропозиції рекомендують накласти на розробників і користувачів систем на базі ШІ певні зобов'язання, а країнам ЄС пропонується призначити відповідальних за виконання цих вимог.

Євросоюз хоче заборонити розпізнавання обличчя в громадських місцях

Розробка законодавства

Перед прийняттям остаточного рішення Єврокомісія хоче почути критику та пропозиції. А через місяць Маргрет Вестагер, комісар з питань конкуренції, виступить з цим законопроєктом перед членами комісії.

Виступають проти розпізнавання осіб і політики США. Нещодавно членкиня Палати представників США від Демократичної партії Александрія Окасіо-Кортес заявила, що без належної регуляції технологія швидко перетворить суспільство в антиутопію, немов у серіалі "Чорне дзеркало".


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий