Banner

Xiaomi анонсувала розумну систему освітлення Yeelight

  • 26 апреля, 09:44
  • 3900
  • 0

На краудфандинговій платформі Xiaomi відбувся анонс розумної системи освітлення Yeelight Smart Light Set (Mesh version). Комплект освітлювальних приладів, керованих голосом або зі смартфона, призначений для роботи в складі розумного будинку, а вибрати потрібний пакет пристроїв можна самостійно.

Елементи системи освітлення

В асортимент системи освітлення входять точкові світильники з можливістю регулювання температури від холодного до теплого фону, що дозволяє налаштуватися на робочий режим або відпочинок відповідно.


Елементи системи освітлення Xiaomi

Доповнюють модельний ряд плафони з ергономічним дизайном, кут освітлення яких становить 24 градуси, а кут затінення – 32 градуси. Завдяки такій конструкції направлене світло лампи акцентується на певному місці, при цьому сам прилад залишається практично невидимим.

Всі елементи керуються за допомогою концентратора з модулем Wi-Fi через фірмовий мобільний додаток Mijia. Крім екосистеми Xiaomi, підтримує й середовище розумного будинку Apple HomeKit. Прямо зі смартфона можна не лише налаштувати яскравість освітлення, але й автоматизувати роботу всієї системи – наприклад, задати розклад увімкнення всіх приладів.


Систему можна налаштувати за бажанням

Ціна

Комплект Yeelight, що включає: десять точкових світильників, чотири підвісних плафони і одну стандартну розумну лампу, обійдеться в 56 доларів, при цьому виробник пропонує й інші набори пристроїв для різних приміщень та завдань. Вартість концентратора становить 37 доларів.


Теги: xiaomi
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи