Xiaomi розробила “розумні” пристрої для кухні

  • 24 февраля, 12:48
  • 3731
  • 0

Нагадаємо, що китайський гігант Xiaomi відомий не тільки своїми бюджетними смартфонами, але і виробництвом різної техніки, яка застосовується для багатьох сфер життя. Цього ж разу Xiaomi розробила “розумні” пристрої для кухні.

Зокрема, компанія представила “розумну” посудомийну машину під назвою Xiaomi Mijia Internet Dishwasher. Новинка обладнана OLED екраном, а її місткості вистачить на вісім комплектів посуду в дев’яти різних режимах, в числі яких експрес-мийка за 11 хвилин. Відомо, що вже через пару днів Xiaomi відкриє збір на Xiaomi Mijia Internet Dishwasher на своїй фірмовій краудфандінговій платформі Youpin. Так, якщо роздрібна вартість пристрою складе 327 доларів, то для учасників збору пристрій обійдеться в 284 долара.

Крім того, компанія представила ще одну посудомийну машину, але з меншими габаритами, за рахунок чого в неї може поміститься лише чотири комплекти посуду. На даний момент на пристрій вже запущений збір. Так, для його учасників, вартість новинки складе 142 долари, тоді як роздрібна вартість досягне 185 доларів. Відзначимо, що управління обох моделей здійснюється за допомогою фірмового додатка Xiaomi Mi Home, а також за допомогою голосового помічника XiaoAI.


Теги: xiaomi
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи