Banner

Законопроект податкової системи Дія.City зареєстрували в Парламенті. Податок на дохід фізичних осіб буде 5%

  • 15 апреля, 06:33
  • 3760
  • 0

В Парламенті зареєстрували проєкт Закону №5376 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні”. Саме цей документ стане правовим фундаментом для запуску в межах Дія City найкращої податкової системи для розвитку IT-галузі. Про це повідомив замміністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

Для компаній-резидентів Дія City діятиме наступне податкове навантаження

  1. податок на дохід фізичних осіб 5%;
  2. єдиний соціальний внесок рахуватиметься від мінімальної зарплати;
  3. законопроєкт дає компаніям-резидентам Дія Сity можливість обирати, який корпоративний податок сплачувати, — податок на прибуток (18%) чи податок на виведений капітал (ПнВК) за ставкою 9%;
  4. військовий збір становитиме 1,5%.

Це буде прозора податкова система без додаткового навантаження чи прихованих платежів.

Цим законопроєктом Дія City розв'язує одну з головних проблем української IT-галузі на сьогодні. Загальна система оподаткування не стимулює розвиток компаній. Спрощена система ФОП ускладнює компаніям можливости масштабування та залучення інвестицій.

Важливим є і те, що зменшення податкових ставок лише збільшить надходження до держбюджету за рахунок зростання IT-сектору. Win-win підхід у дії. Чекаємо на перше читання та дякуємо 63-м депутатам, що стали співавторами законопроєкту!


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все