Цифра дня: усю партію гнучкого смартфона Galaxy Fold розкупили за 5 хвилин

  • 11 ноября, 14:48
  • 3648
  • 0

Новий смартфон від Samsung із гнучким дисплеєм Galaxy Fold надійшов у продаж на китайському ринку.

Новий смартфон від Samsung із гнучким дисплеєм Galaxy Fold надійшов у продаж на китайському ринку. Попри шалено високий цінник, усю партію розкупили всього за 5 хвилин.

Деталі. Samsung Galaxy Fold став доступний для покупців 8 листопада. Стартував продаж о 10:00 за місцевим часом. І вже о 10:05 жодного смартфона не залишилось.

У Китаї ця модель коштувала 15999 юанів (це 2293 доларів або майже 56 тисяч гривень). Щоправда, кількість проданих смартфонів виробник не називає. Раніше у Samsung повідомляли, що продали близько 500 тисяч Galaxy Fold у всьому світі.

Samsung Galaxy Fold надійшов продаж 

Чим цікавий? У складеному вигляді Galaxy Fold нагадує звичайний смартфон. Діагональ екрану становить 4,6 дюйма. Та коли його розкласти, то отримуємо повноцінний планшет з діагоналлю 7,3 дюйма. Одночасно на великому екрані можуть бути відкриті одразу 3 вікна. Тож можна переглядати відео і в той же час переписуватись у чаті.

Ще одна цікава фішка – його батарея. Інженери поєднали одразу два акумулятори, що складаються в одну батарею. Її ємність складає 4 300 мАг.


Теги: galaxy fold
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий