Екстремальний перетин за $5 тис. З Тиси витягли айтівця, який хотів потрапити в Румунію

  • 11 января, 10:52
  • 3755
  • 0

Як повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби України, історія на українсько-румунській ділянці кордону трапилася із 26-річним мешканцем Сум.

«Від переохолодження, одягнений у гідрокостюм та рятувальний жилет, чоловік лежав на краю обривистого берега річки та майже не подавав ознак життя. Військовослужбовці негайно витягли чоловіка з води та підняли на рівнинну ділянку, де надали потерпілому першу допомогу. Згодом доправили у підрозділ, напоїли гарячим чаєм та забезпечили сухим одягом», – ідеться в дописі.

З пояснень айтівця стало відомо, що на відчайдушний крок його спонукало оголошення у Telegram-каналі про «легальний» перетин кордону. Відтак він зібрав речі та приїхав на Закарпаття, де замість обіцяного «легального» перетину він отримав «екстремальний» – через повноводну крижану Тису у темний час доби, зазначили прикордонники.

Чоловіка запевнили, що перехід річки відбуватиметься по мілководдю.

«Айтівець одягнув надані рятувальний жилет та гідрокостюм і зайшов у холодну воду, зовсім не очікуючи, що там глибоко. На перших хвилинах чоловік послизнувся, втратив орієнтування і почав тонути. Стрімка течія винесла його до берега, але через сильний холод та спазм кінцівок, чоловік не зміг вибратися з води», – повідомляється в дописі.

Наразі оперативники прикордонного загону встановлюють осіб, причетних до організації незаконного перетину кордону.

Зазначається, що від початку повномасштабного вторгнення на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону зафіксовано 19 випадків загибелі чоловіків під час перепливання Тиси.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все