Фінансовий консультант витратив понад $4 млн свого клієнта на азартні ігри й нерухомість

  • 25 ноября, 07:01
  • 4132
  • 0

Фінансовий консультант витратив понад $4 млн свого клієнта на азартні ігри й нерухомість

чоловік у чорному костюмі нюхає пачку доларівЖертві та роботодавцю він сказав, що це інвестиція.

У США фінансовому консультанту висунули звинувачення в розтраті більш як $4 млн, які належали його клієнту. Гроші пішли на азартні ігри та нерухомість.

Злочин стався між 2019 і 2021 роками. Протягом цього часу фінансовий консультант працював у компанії Valeo Financial Advisors, Індіана. Про це повідомляє Gambling News.

За даними прокуратури, консультант C. T. (повне ім’я не вказується) привласнив $4,69 млн клієнта. Він визнав себе винним у шахрайстві та поданні неправдивої податкової декларації.

Крім визнання провини за двома кримінальними звинуваченнями, він погодився виплатити $1,73 млн Службі внутрішніх доходів (IRS) та $4,69 як відшкодування.

Карти, гроші, нерухомість

Фінансовий консультант працював у Valeo Financial Advisors з 2012 по 2022 рік. Після того, як стало відомо про шахрайство, його звільнили, а згодом компанія погодилася співпрацювати зі слідством. У Valeo також заявили, що афера стосується лише одного працівника й одного клієнта.

Зазначається, що фінансовий консультант скористався тим, що клієнт часто вкладав кошти в нерухомість. Він переказав гроші з рахунку жертви у свою компанію SCNT LLC. А клієнту та компанії сказав, що це інвестиція.

Як саме виявили шахрайство – не повідомляється.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все