Гончарук: в Україні можна буде протестувати мобільний додаток "Дія" вже з наступного тижня

  • 11 декабря, 15:43
  • 4593
  • 0

Відсьогодні розпочато прийом заявок від усіх охочих на тестування бета-версії мобільного додатку "Дія".

Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, передає Урядовий портал.

"Переведення всіх послуг в онлайн є пріоритетом Програми дій Уряду. І створення мобільного додатку "Дія" – це один із кроків до цього. Символічно, що додаток запускаємо за результатами 100 днів нашої роботи", – заявив під час брифінгу прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. За його словами, 71 млн гривень цього року українці сплатити у вигляді штрафів за те, що не мали при собі водійських прав чи техпаспорту під час керування автомобілем.

Прийом заявок триватиме до 16 грудня, коли офіційно розпочнеться тестування бета-версії мобільного застосунку "Дія" з доступом до цифрових водійських прав та техпаспорту на авто.

Зазначається, що впродовж п’яти днів кожен охочий може подати заявку на тестування та отримати додаткову інформацію про умови участі за посиланням. Ці люди не лише матимуть можливість приєднатися до розвитку "Дії", а й фактично стануть співавторами найбільш інноваційного проекту в Україні.

Раніше повідомлялося, що в Україні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію автомобіля можна буде завантажувати в мобільний додаток "ДІЯ".


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все