Huawei представила надшвидку бездротову зарядку для смартфонів

  • 10 апреля, 09:24
  • 3705
  • 0

Компанія Huawei розширила асортимент фірмових аксесуарів випуском бездротової зарядної док-станції з вихідною потужністю 40 Вт. Крім оригінального дизайну, її особливістю стала просунута система охолодження.

Аксесуар виконаний у формі вертикальної підставки з кутом нахилу в 60 градусів. Корпус пристрою виготовлений з алюмінію і оснащений активною системою охолодження, що запобігає перегрів. Робоча площадка гаджета покрита глянсовою скляною панеллю, розповідає Gizchina.

Інші особливості зарядки Huawei

Всередині інженери Huawei розмістили подвійну котушку з великим індукційним діапазоном і підтримкою максимальної потужності зарядки в 40 Вт. Актуальний заряд смартфона відображається за допомогою світлодіодних індикаторів.

Ще однією новинкою Huawei в сегменті зарядних пристроїв став блок живлення з двома портами USB (Type-A і Type-C), що підтримує максимальну вихідну потужність в 65 Вт. Його електронні компоненти виготовлені із застосуванням нітриду галію, що забезпечує високий рівень тепловіддачі і значно більший термін експлуатації при регулярній роботі під навантаженням.

Ціна

Вартість бездротової док-станції становить 39 доларів, а за зарядний пристрій компанія встановила цінник в 35 доларів.


Теги: huawei
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий