Intellias відкриває одразу два нових офіси

  • 18 мая, 10:29
  • 4680
  • 0

Одна  з найбільших ІТ-компаній України Intellias оголосила про відкриття одразу двох центрів розробки – у Кракові та в Івано-Франківську. Офіс в Івано-Франківську стане 5-м центром розробки в Україні, а Краків – першим делівері-офісом за межами країни.

Відкриття офісу у Кракові є частиною стратегії зростання Intellias. Присутність в країнах ЄС дозволить компанії краще відповідати європейським стандартам безпеки та, зокрема, GDPR регламенту, а також надавати послуги тим клієнтам, для яких є важливим розміщення команд розробників саме в рамках Європейського Союзу. 

Краків – розвинений європейський IT-хаб, у ньому зосереджено багато кваліфікованих спеціалістів, є потужна освітня база. Залучення Intellias у цей ІТ-простір - можливість для нашої команди і надалі масштабуватись. Для наших клієнтів присутність Intellias на ринку Європи створює додаткову цінність у співпраці з нами. Окрім того, Краків вже добре знаний багатьом нашим працівникам та клієнтам як туристичне місто, і Краків з’єднаний прямими авіарейсами з чотирма нашими найбільшими делівері-центрами в Україні, 

- коментар Віталія Седлера, СEO та співзасновника компанії Intellias. 

Франківський офіс компанії почне функціонувати вже на початку літа. Команди нового центру будуть залучені у довготривалі проекти компанії у таких індустріях як EduTech, Automotive, Fintech та інші.   

В Івано-Франківська є хороший потенціал для розвитку ІТ. У місті багато талановитих інженерів, яких ми будемо залучати до розробки інженерних рішень для своїх клієнтів. Окрім цього, ми бачимо великий простір для розвитку ІТ-ком’юніті міста і маємо намір стати його частиною, розвивати його,

- коментар Віталія Седлера, СEO та співзасновника компанії Intellias. 

До кінця 2019 року у нових локаціях планується залучити до 100 спеціалістів. 

Компанія Intellias заснована у 2002 році у Львові. Станом на квітень 2019 року в офісах у Львові, Києві, Одесі та Харкові працює понад 1300 спеціалістів.


Теги: іт intellias
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий