Піратський застосунок не тільки потрапив в App Store, а й став популярнішим за Netflix

  • 19 февраля, 08:18
  • 3833
  • 0

Застосунок, що надавав доступ до піратських фільмів і шоу, замаскований під програми для перевірки зору, став одним з найпопулярніших в App Store.

Минулого тижня застосунок під назвою Kimi випередив відомі потокові сервіси, такі як Netflix і Prime Video, у списку найкращих безплатних розважальних програм App Store. Як повідомляє Wired, Kimi був замаскований під додаток, який перевіряє зір завдяки грі зі схожими зображеннями, але насправді містив сотні контрабандних шоу та фільмів, включно з останніми блокбастерами та фільми, відзначеними нагородами.

За час свого існування в App Store Kimi отримала понад 100 відгуків користувачів в App Store, у багатьох із яких відверто згадувалися безплатні фільми, приховані в додатку, і середню оцінку 4 зірки з 5.

Розробником в App Store було вказано користувача на ім'я Marcus Evans, який не мав жодних інших застосунків. Apple видалила піратський застосунок з App Store без додаткових коментарів.

Нагадаємо, відповідно до Закону Європейського Союзу про цифрові ринки (DMA) Apple змушена відкрити свої пристрої для завантаження сторонніх застосунків за межами App Store. Нові правила компанії щодо застосунків, розроблені на цьому тлі, зіткнулися з критикою.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все