Україна застосовує штучний інтелект для поліпшення функціональності дронів, що можуть продовжувати атакувати ціль, навіть у випадку втрати зв'язку

  • 26 июля, 17:53
  • 3699
  • 0

Україна активно працює над розробкою дронів-камікадзе з використанням штучного інтелекту, які можуть продовжувати атакувати ціль, навіть якщо втрачений зв'язок з оператором. За допомогою програмного забезпечення, що базується на штучному інтелекті, такі FPV-дрони можуть літати без зв'язку з оператором та ефективно протистояти електронним перешкодам. 

Це створює можливість атакувати ціль, включаючи рухомі об'єкти, навіть у випадку втрати зв'язку. Розробку програмного забезпечення зі штучним інтелектом для таких безпілотних літальних апаратів проводить компанія Twist Robotics, про це повідомляє видання The Washington Post. Згідно з відомством, якщо нововведення буде успішно впроваджено та буде доступним за прийнятною ціною, це стане значним оновленням для українського арсеналу FPV-дронів. За даними The Washington Post, все більше українських компаній активно розробляють таку технологію, тоді як великі військові держави досліджують етичні аспекти використання машинного інтелекту в бойових операціях. 1 червня розробники FPV-дронів взяли участь у змаганні Суперкубка від Армії дронів, де демонстрували можливості українських виробників у сфері безпеки та оборони, сподіваючись на подальший контрактовий успіх.


Теги: ai
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все