Українці стали в 5 разів більше користуватися відеодзвінками

  • 15 апреля, 11:44
  • 3885
  • 0

На тлі карантину значно зросла популярність відеодзвінків. У світі використання цих сервісів зросло в понад 7 разів. Українці з початку карантину стали користуватися ними вп’ятеро більше, підрахували аналітики GlobalLogic.

Найпопулярнішим сервісом у світі та в нашій державі став Zoom. В Україні кількість завантажень цього додатка виросла в дев’ять разів. Сервіс зайняв перше місце в рейтингу українських відділень Play Market і App Store.

До речі, Zoom виявився неготовим до швидкого зростання популярності. Якщо в грудні 2019 року ним користувалося 10 млн юзерів, то з початку березня воно зросло до 200 млн щодня. Останніми тижнями сервіс зазнає масштабної критики через відсутність безпеки користувачів. Так, днями 500 акаунтів користувачів цього сервісу продавали менше, ніж за один цент, а деякі віддавали безкоштовно. Також Zoom розкриває стороннім імена, адреси та фотографії через особливості своєї архітектури.

У своєму дослідженні GlobalLogic використала дані сервісів Google Trends, Applyzer та дані з відкритих джерел і звітів. Дослідження проводилося в проміжку з 31 березня по 6 квітня.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все