Windows 10X все ще не готова до випуску

  • 30 декабря, 10:31
  • 4520
  • 0

Наступний 2020 рік може стати роком складних пристроїв з двома екранами від виробників смартфонів і ПК. Microsoft також планує вийти на цей новий ринок з двома продуктами: Surface Neo на базі Windows 10X і Surface Duo на базі Android.

Windows 10X – нова операційна система Microsoft, налаштована на перші комп’ютери з двома екранами. Surface Neo стане першим, що отримає нову ОС, але технологічний гігант також готує її для двоекранних пристроїв від інших компаній. Очікується, що нова ОС працюватиме на двоекранних пристроях, розроблених OEM-партнерами Microsoft, такими як HP, Dell та Lenovo. Нещодавний витік підтвердив, що нова ОС з’явиться в ноутбуках й інших традиційних форм-факторів у майбутньому, але схоже, що вона все ще «сира».

Відповідно до нового звіту, Intel може не рекламувати складні ноутбуки через повільний розвиток операційної системи і недостатнє постачання гнучких панелей. Двоекранний прототип Intel оснащений 17” дисплеєм і працюватиме під управлінням Windows 10X. Але компанія відкладе анонс, спочатку запланований на CES 2020 року через проблеми з «незрілою підтримкою ОС». У доповіді в ролі джерела чуток згадується «верхівка ланцюжка поставок», а також додається, що Intel не буде просувати складні ноутбуки до середини 2020 року.

Windows 10X була анонсована на жовтневому заході 2019 року, і з того часу Microsoft більше не розказує деталей. Компанія не повідомила, коли планує випустити нову операційну систему, але точно має бути готова для запуску Surface Neo й інших складних пристроїв 2020 року.


Теги: windows 10x
Banner
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий