YouTube для Android отримав зміни у розділі коментарів

  • 15 апреля, 12:42
  • 3918
  • 0

За останні місяці Google випустив кілька змін дизайну відеосервісу YouTube для Android. Зараз компанія тестує ще одне оновлення інтерфейсу, яке полегшить користувачам перевірку коментарів до будь-якого відео.

У поточній версії програми YouTube для Android розділ коментарів можна знайти після опису відео. Якщо ви часто читаєте розділ коментарів, то для вас це буде приємним оновленням. Вперше згадка про таку функціональність з’явилася ще в листопаді 2019 року. Ми про це розказували у цій статті.

Новий користувацький інтерфейс доступний для деяких користувачів у версії 15.14.33 для Android. У нас, наприклад, хоч і встановлена ця версія додатка, коментарі й досі на старому місці. Це говорить про те, що розробники перевіряють роботу функції на кількох «піддослідних» і розгорнуть її для більшої кількості користувачів після усунення будь-яких проблем, які можуть заважати оновленню. Очікується, що ця зміна в розміщенні розділу коментарів спонукає більшу кількість користувачів залишати коментарі та підвищить активність в додатку.


Теги: youtube
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий