YouTube для Android спрощує пошук нового контенту

  • 24 декабря, 09:26
  • 4158
  • 0

Відеосервіс YouTube – це активний центр діяльності з широким спектром контенту, який часто містить колаборацію між авторами каналів. Google анонсував нову функцію YouTube для Android, яка може спростити пошук нових творців і контенту, який вам сподобається. Як повідомлялось, компанія непомітно почала тестування розділу під назвою «Показаний в цьому відео». Ця функція генеруватиме посилання на сторінку кожного автора, який з’являється у відео. І, схоже, це відбуватиметься автоматично.

Google говорить, що посилання будуть засновані на «діапазоні сигналів», який, ймовірно, матиме потужні алгоритми, – подібні на ті, що підтримують рекомендації YouTube. Ця функція повинна значно полегшити роботу авторам каналів, яким більше не потрібно керувати такими посиланнями у вікні опису. В той час як глядачам буде легше знаходити канали, які їм можуть бути цікаві.

Ця функція все ще перебуває на стадії тестування, і лише обрана група каналів може її використовувати. Вона також з’явиться і для обмеженої кількості пристроїв користувачів на Android. Після того, як Google отримає відгуки і виправить можливі недоліки в роботі, вона, ймовірно, з’явиться в наступному оновленні.


Теги: youtube
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все