Засновник ChatGPT може стати банкрутом найближчим часом

  • 22 августа, 12:49
  • 3776
  • 0

Запуск ChatGPT на початку 2022 року викликав великий ажіотаж у спільноті IT, компанія OpenAI, яка відповідає за цей популярний чат-бот, зіткнулася з фінансовими труднощами та може зіткнутися з банкрутством вже протягом наступного року.

Згідно зі звітністю, щоденні витрати на підтримку функціонування ChatGPT становлять приблизно $700 000. Важливо відзначити, що ці витрати не охоплюють інші продукти компанії, такі як GPT-4 і DALL-E 2. Зараз OpenAI практично залежить від фінансування від Microsoft у розмірі $10 млрд.

Водночас протягом останніх кількох місяців спостерігається стійке зменшення числа користувачів ChatGPT. Це обумовлено як погіршенням якості відповідей самого чат-бота, так і наявністю конкурентних нейромереж, а також багатою кількістю безплатний альтернативних сервісів, що дають доступ до GPT-генерації. Крім того, конфлікт у технологічній галузі між США та Китаєм погіршує цю ситуацію. OpenAI стикається з труднощами щодо вдосконалення та навчання нових моделей через відсутність необхідного обладнання на ринку, викликану геополітичною ситуацією. Якщо такий тренд буде продовжуватися, то до закінчення наступного року творці ChatGPT можуть зіткнутися з перспективою банкрутства.


Теги: ai gpt-4
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все