Зберегти найкраще. Розмови з ChatGPT можна буде архівувати

  • 26 декабря, 08:52
  • 3820
  • 0

Користувачі ChatGPT можуть архівувати свої розмови з чат-ботом зі штучним інтелектом від OpenAI.

Архівування листування звільняє простір у бічній панелі без видалення чатів. Доступ до цих чатів залишається – їх можна переглянути в налаштуваннях.

«Тепер ви можете архівувати свої чати у ChatGPT! Архів видаляє чати з бічної панелі, не видаляючи їх. Ви можете переглянути свої архівовані чати в налаштуваннях. Зараз доступно у веб-версії та на iOS, незабаром з'явиться на Android», – інформують на сторінці ChatGPT у X (Twitter).

Нагадаємо, зараз для користувачів доступні версії великої мультимодальної мовної моделі від OpenAI GPT-4 (для користувачів платної версії ChatGPT Plus) і GPT-3,5 (для користувачів безкоштовної версії).

Користувачі почали зауважувати, що чат-бот відмовляється виконувати деякі складні завдання. Тепер багато дослідників не жартома вивчають, чи може бути лінь чат-бота проявом «сезонної депресії».

В OpenAI визнали, що «проблема лінощів», пов'язана з відмовою чат-бота від виконання запитів, на яку скаржаться користувачі, дійсно є, але її причини поки що не визначені. Припускають, що це може бути пов'язане з тим, що модель не оновлювалися більше місяця.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий