8 новинок кіно про бізнес та технології

  • 4 февраля, 12:20
  • 4705
  • 0

Документальні та художні фільми, які потрібно подивитись кожному підприємцю

Coded Bias (Закодована упередженість)

8 новинок кіно про бізнес та технології

Документальний фільм, який досліджує вплив штучного інтелекту (ШІ) на життя людей. Фільм розаказує про масові помилки, кількість яких збільшується разом з впровадженням ШІ в повсякденне життя людей.

Коли дослідниця MIT Media Lab Джой Буоламвіні виявила, що система ШІ для розпізнавання осіб може бути упереджена щодо людей з темною шкірою і жінок, вона почала вивчати алгоритми, що допускають порушення прав людини.

House of Cardin (Дім Кардена)

8 новинок кіно про бізнес та технології

Неперевершена історія дизайнера, якого часто називають королем моди. При створенні фільму були використані раніше недоступні архіви Дому моди, зокрема ексклюзивні інтерв’ю з Наомі Кембелл і протеже Кардена, Жаном-Полем Готьє.

The Assistant (Асистентка)

8 новинок кіно про бізнес та технології

Джейн влаштовується на роботу асистенткою до великого магната в індустрії розваг. У свій перший день вона стикається з культурою жорстокого поводження, піддається ряду принижень, які витримує. З часом при виконанні своїх обов’язків дівчина усвідомлює, що її шеф переступає межі.

Like a Boss (Гламурні боси)

8 новинок кіно про бізнес та технології

Кращі подруги Міа і Мел живуть собі на втіху, керуючи власною косметичною компанією, яку створили з нуля. Вони по вуха в боргах, але поблизу перспектива пропозиції викупу за $1 млн, що ставить під загрозу дружбу дівчат. Нова партнерка вчить їх ефективніше керувати бізнесом. І ось що з цього виходить…

Minari (Мінарі)

8 новинок кіно про бізнес та технології

Історія корейської сім’ї, яка в 1980 р. переїжджає в Арканзас, щоб купити там ферму. За версією кінофестивалю Sundance, у фільмі представлений “милий і несподіваний погляд на американську мрію”.

No Bone (Без кісток)

8 новинок кіно про бізнес та технології

Онлайн-маркетолог і підприємець Марк Шиллер був експертом з комунікацій і популярним доповідачем на конференціях, поки не переніс два інсульти у 2015 р. Після цього Марк став страждати розладом мови — афазією — і більше не міг керувати власною компанією. Тоді Марк кинув всі сили на відновлення, про що й розповідає документальний фільм, який він зняв за допомогою своєї сім’ї.

Red Heaven (Червоне небо)

8 новинок кіно про бізнес та технології

Документальний фільм про те, як вчені NASA намагаються дізнатися, як люди виживуть у повній ізоляції на планеті Марс, позбавленої практично всіх земних ресурсів.

У рамках експерименту команда з шести учених, інженерів та ентузіастів космосу провела рік у куполоподібному модулі, симулюючи життя на Марсі. Це найдовша симуляція життя в інопланетних умовах, яку коли-небудь проводили в США.

Tesla (Тесла)

8 новинок кіно про бізнес та технології

Драма розповідає про спроби великого винахідника та інженера сербського походження Ніколи Тесли заробити гроші на свої винаходи, суперництві з Томасом Едісоном та відносинах з дочкою американського підприємця Дж. П. Моргана.

Джерело: investory.news


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все