AMD представила нове ПЗ з унікальними можливостями

  • 12 декабря, 14:25
  • 5072
  • 0

Вчора, компанія AMD представила драйвер AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition – наступне покоління програмного забезпечення для графіки AMD Radeon. Завдяки йому ґеймери, творці контенту та ентузіасти отримають унікальний набір функцій і можливостей, які забезпечують безпрецедентну чіткість зображень та феноменальний ігровий процес.

AMD представила нове ПЗ з унікальними можливостями

Завдяки повністю переробленому ігровому додатку драйвер AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition надає ґеймерам різноманітні можливості: функцію Radeon Boost. Вона забезпечує підвищену продуктивність і плавність при високій швидкості ігрового процесу та нову технологію Integer Display Scaling, яка покращує зображення в старих іграх для сучасних дисплеїв. Також драйвер надає ґеймерам значні удосконалення популярного додатка для мобільних пристроїв AMD Link, технологій Radeon Image Sharpening, Radeon Anti-Lag і багатьох інших.

«Випускаючи оновлення програмного забезпечення Radeon, ми фокусуємося на тому, щоб надати необхідні гравцям інноваційні функції, значні поліпшення продуктивності, максимальну стабільність і надійність роботи драйвера. Драйвер AMD Radeon Adrenalin 2020 Edition виводить ґеймінг із графікою Radeon на новий рівень, забезпечуючи приголомшливу якість зображень, більш високу продуктивність і безліч унікальних must-have функцій, які значно покращують ігровий процес». - Андрій Здравкович – корпоративний віцепрезидент із програмного забезпечення в компанії AMD

Новий дизайн і відчуття

Драйвер AMD Radeon Adrenalin 2020 Edition є новим, сучасним і повністю переробленим ігровим додатком. Він надає користувачам повний контроль над графічним обладнанням Radeon, ігровими функціями та налаштуваннями, потоковими сервісами тощо. Ґеймери також можуть безпосередньо отримувати доступ до всіх функцій ПЗ під час гри, використовуючи той же програмний інтерфейс, що й на робочому столі. Окрім того, в нових профілях користувачам-початківцям надаються пресети в один клік, які дозволяють швидко та просто оптимізувати налаштування ПЗ і системи для найкращого ігрового процесу.

Новий Game Center дає можливість запускати ігри з єдиного центру незалежно від магазину онлайн-ігор, налаштовувати параметри програмного забезпечення Radeon окремо для кожної гри. Також можна відстежувати статистику та продуктивність ґеймінгу. Окрім того, вбудований веб-браузер дозволяє користувачам шукати і переглядати в інтернеті інформацію про гру, покрокові інструкції, відеоуроки з графічних функцій Radeon та багато іншого, при цьому навіть не виходячи з гри. Драйвер AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition можна завантажити за посиланням.

AMD представила нове ПЗ з унікальними можливостямиAMD представила нове ПЗ з унікальними можливостями

Нові та поліпшені функції

Драйвер AMD Radeon Adrenalin 2020 Edition пропонує ґеймерам низку нових і поліпшених функцій, зокрема:

  • Radeon BoostЗабезпечує підвищення продуктивності в швидких іграх у середньому на 23% завдяки динамічному зниженню роздільної здатності зображення, збільшенню частоти кадрів, а також підвищенню швидкості відгуку практично без зміни якості зображення. Radeon Boost буде підтримуватися в багатьох топових іграх у день запуску, і їхня кількість з часом збільшуватиметься.
  • AMD Link. Мобільний додаток AMD Link отримав оновлений інтерфейс, який відповідає зовнішньому вигляду нової програми для настільних ПК. Тепер користувачі можуть стрімити ігри на мобільні пристрої, насолоджуючись високою якістю ігрового процесу на ПК або телефоні з будь-якої точки світу.
  • Integer Display ScalingФункція дозволяє масштабувати екранні зображення від одного пікселя до чотирьох і більше, що надає класичним іграм стилю ретро. Для дисплеїв з високим ПНД пропонуються опції ультрачіткого масштабування без зниження продуктивності.
  • Мультимедіа-фільтри DirectML. Фільтри візуального шумозаглушення та масштабування використовують машинне навчання для редагування фото- і відеофайлів, забезпечуючи кращу якість зображення порівняно з традиційними фільтрами.
  • Radeon Image Sharpening і Radeon Anti-Lag. В Radeon Image Sharpening додана підтримка ігор DirectX 11 на додаток до DX 9, DX 12 і Vulkan. Окрім того, тепер ця функція дозволяє користувачам обирати ступінь різкості. В Radeon Anti-Lag додана підтримка DX 9 для відеокарт, що передують серії Radeon RX 5000.

Джерело: pingvin.pro


Теги: amd драйверы
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все