База знань для українців у Польщі. ЮНІСЕФ та SoftServe розробили платформу, яка допомагає адаптуватись за кордоном

  • 1 июля, 16:17
  • 4342
  • 0

ЮНІСЕФ в Польщі та IT-компанія SoftServe створили інформаційну платформу «Спільно», яка об’єднала всю актуальну інформацію для українців, що наразі перебувають в Польщі. Польща залишається основною країною, куди їдуть українці – після 24 лютого в країну в’їхало понад 4,3 мільйона осіб. 

Вебпортал «Спільно» містить інформацію про те, як адаптуватись за кордоном, а також окремі рекомендації та поради для батьків, молоді та дітей. Загалом платформа охоплює такі теми: 

  1. Легалізація перебування в Польщі;

  2. Медична допомога;

  3. Освіта в Польщі

  4. Гуманітарна та фінансова допомога;

  5. Психологічна підтримка;

  6. Загальні правила безпеки для мам та дітей, які рятуються від війни.

На платформі «Спільно» розміщено інформацію, надану офіційними установами: агенціями ООН,  урядовими партнерами та довіреними громадянськими організаціями.

«Понад чотири мільйони людей, рятуючись від війни в Україні, перетнули кордон із Польщею. Переважна більшість із них – жінки та діти. За оцінками, два мільйони з них залишаться тут на тривалий термін, і їм потрібна підтримка у прийнятті важливих рішень і доступі до вкрай необхідних послуг.

ЮНІСЕФ співпрацює з ключовими муніципалітетами тут у Польщі, щоб забезпечити дітям, підліткам та їхнім родинам необхідну підтримку.

www.spilnoinpl.org стане онлайн-хабом актуальної та достовірної інформації для підтримки батьків та дітей, які перебувають у Польщі», – зауважив координатор Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Польщі Рашед Мустафа Сарвар

«Ми розуміємо, наскільки важливо підтримувати один одного та допомагати українцям, які були вимушені покинути свій дім і шукати безпечного життя за кордоном. Адже з початку повномасштабної війни, понад 4000 наших працівників також зіткнулись із необхідністю переїзду як по Україні, так і за її межами. За допомогою платформи ми розраховуємо, що українці уникнуть зайвого стресу, розбираючись в потрібних документах, а одразу отримають перевірену інформацію на платформі», – коментує Ігор Касянчук, менеджер проєкту, SoftServe.

Платформу «Спільно» створила за 1,5 місяця команда з 8 волонтерів компанії в межах благодійної краудсорсингової платформи Open Tech. Наразі вона об’єднує активні 22 та 24 завершені проєкти, над якими працюють майже 400 спеціалістів-волонтерів.

Про OpenTech

OpenTech — це платформа, ініційована та створена працівниками SoftServe, аби допомагати соціально важливим проєктам з технологічними рішеннями. Її запустили  у березні 2021, і станом на кінець року успішно реалізували вже 24 pro-bono проєктів для України, Болгарії та США. Серед них — платформа Паляниця.Інфо для швидкого пошуку допомоги під час війни, платформа Знаїмо про здорове шкільне харчування, сервіс для відстеження натовпу в обраних місцях Crowdfree, краудфандингова платформа на підтримку побудови Музею Голодомору «Зерна правди» та інші.

Партнерами та ініціаторами проєктів були Міністерство охорони здоров’я України, UNICEF Україна, Rakuten Viber, Український культурний фонд, Ukraїner, Пласт, Україна без сміття та інші.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все