dev.ua зібрали думки потенційних студентів IT-шкіл.
1. Так, користувач з нікнеймом Danny пише в Twitter, що при вступі його може підвести відповідь про дисперсію:
«Пройшов у другий тур в одній з 3-х шкіл, куди подавався. Заповнив гугл форму з питаннями особистого характеру та знань з математики. Досі сумніваюся, чи дав правильну відповідь про дисперсію. Якщо хоч одна з відповідей буде хибна, то мене збриють».
2. Користувачка з ніком «Делірій» вважає, що IT Generation схожа на серіал «Гра в кальмара». Вона пояснює свою думку:
«А всередині чатів фрік-шоу. І шоу ШОДЕКОЛИ. 4ий етап вже буде, мабуть, просто «сфоткайтесь голими, бо ми вже не їбемо як вас відбирати», — пише дівчина в Twitter.
Також вона додає, що в програмі «пропонують тести на логіку, 99% з яких повторюються у всіх школах, деякі вирішили їх перевести на англійську мову. Незрозумілі відбори, хтось хоч по тестах цих відбирав, а деякі після заявки відразу пишуть, що не проходите (думаю, може серія і номер паспорту не сподобались)».
3. Користувач Andriy Kuznetsov погоджується з відомим IT-блогером Дімой Малєєвим, що «після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують».
4. Користувачка з нікнеймом «юся» пише, що «здала тест з англійської в одній школі по програмі ITgeneration і отримала типу С1. Я така аж не зрозуміла як це так, я навіть коли ставила, що в мене B1, то так сумнівалась».
5. А є випадки, коли втрачаєш свій історичнй шанс на навчання. Як у користувачки з нікнеймом «ріка з крові москалів»:
«Я проєбала емейл з тестовим завданням від IT generation і через те не пройшла далі.».
Загалом на програму IT Generation українці надіслали 211 312 заявок. Це 47 996 українців, які прагнуть здобути безоплатну освіту в ІТ. Найбільше заявок отримали на спеціальність FrontEnd. Також українцям цікаві QA та Python.
Нагадаємо, що IT Generation — це освітня програма, запроваджена Міністерством цифрової трансформації як пілотний проєкт разом з USAID, Binance та UNDP.
Її ціль — допомогти людям, які з початку війни втратили можливість заробляти гроші в тих спеціалізаціях, де вони працювали до цього, та здобути нову професію. Крім того, це допоможе підтримати освітні заклади в період війни та забезпечити приплив студентів в освітню індустрію.
Спочатку було передбачено навчити 1 000 спеціалістів. Але згодом кількість місць на проєкт збільшили майже вдвічі — до 1830.
0 комментариев
Добавить комментарий