«IT Generation схоже на «Гру в кальмара». В мережі з'явилися відгуки кандидатів, які пройшли перші етапи відбору державної програми

  • 9 сентября, 13:07
  • 4614
  • 0

dev.ua зібрали думки потенційних студентів IT-шкіл.

1. Так, користувач з нікнеймом Danny пише в Twitter, що при вступі його може підвести відповідь про дисперсію:

«Пройшов у другий тур в одній з 3-х шкіл, куди подавався. Заповнив гугл форму з питаннями особистого характеру та знань з математики. Досі сумніваюся, чи дав правильну відповідь про дисперсію. Якщо хоч одна з відповідей буде хибна, то мене збриють».

2. Користувачка з ніком «Делірій» вважає, що IT Generation схожа на серіал «Гра в кальмара». Вона пояснює свою думку:

«А всередині чатів фрік-шоу. І шоу ШОДЕКОЛИ. 4ий етап вже буде, мабуть, просто «сфоткайтесь голими, бо ми вже не їбемо як вас відбирати», — пише дівчина в Twitter.

Також вона додає, що в програмі «пропонують тести на логіку, 99% з яких повторюються у всіх школах, деякі вирішили їх перевести на англійську мову. Незрозумілі відбори, хтось хоч по тестах цих відбирав, а деякі після заявки відразу пишуть, що не проходите (думаю, може серія і номер паспорту не сподобались)».

3. Користувач Andriy Kuznetsov погоджується з відомим IT-блогером Дімой Малєєвим, що «після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують».

4. Користувачка з нікнеймом «юся» пише, що «здала тест з англійської в одній школі по програмі ITgeneration і отримала типу С1. Я така аж не зрозуміла як це так, я навіть коли ставила, що в мене B1, то так сумнівалась». 

5. А є випадки, коли втрачаєш свій історичнй шанс на навчання. Як у користувачки з нікнеймом «ріка з крові москалів»:

«Я проєбала емейл з тестовим завданням від IT generation і через те не пройшла далі.».

Загалом на програму IT Generation українці надіслали 211 312 заявок. Це 47 996 українців, які прагнуть здобути безоплатну освіту в ІТ. Найбільше заявок отримали на спеціальність FrontEnd. Також українцям цікаві QA та Python. 

Нагадаємо, що IT Generation — це освітня програма, запроваджена Міністерством цифрової трансформації як пілотний проєкт разом з USAID, Binance та UNDP.

Її ціль — допомогти людям, які з початку війни втратили можливість заробляти гроші в тих спеціалізаціях, де вони працювали до цього, та здобути нову професію. Крім того, це допоможе підтримати освітні заклади в період війни та забезпечити приплив студентів в освітню індустрію.

Спочатку було передбачено навчити 1 000 спеціалістів. Але згодом кількість місць на проєкт збільшили майже вдвічі — до 1830.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все