Підвищення оплати праці з початку повномасштабного вторгення отримали 45,5% опитаних ІТ-спеціалістів. 10,3% респондентів повідомили, що їм зарплати не просто не підвищили, а й скоротили.
Про це свідчать результати опитування dev.ua. В опитуванні брали участь 200 IT-спеціалістів.
Інфографіка: dev.ua Найпопулярніша прибавка до зарплати під час війни — 10-20% . Проте є й такі айтішники, які отримали +40% до довоєнної ставки.
Інфографіка: dev.ua
Цікаво, що більшість спеціалістів які пройшли опитування, не просили про перегляд зарплат через складну ситуацію в країні. Проте є й такі, хто педалював це питання на рівні менеджменту, а також ті, хто боїться підіймати це питання.
Інфографіка: dev.ua Серед аргументів, які айтішники наводили роботодавцям для перегляду зарплати:
покращив свої навички і вивчив багато нового, що допоможе працювати більш продуктивно; об‘єм роботи, зростання цін, умови контракту; було заплановане підвищення; власний прогрес та продуктивність; переїзд в іншу країну; більша відповідальність, промоушн. Найпоширеніші відповіді відмови у підвищенні:
не на часі; не вистачає бюджету; складна ситуація в країні, проєкт в зоні ризиків; відмовлено через війну; жалілись, що проєкт став збитковий; у компанії великі борги. Розподіл респондентів за величиною доходу, Інфографіка: dev.ua
0 комментариев
Добавить комментарий