У день я був військовий — ввечері розробник. Інтерв'ю із розробником, що відправився на війну

  • 19 июля, 14:34
  • 4492
  • 0


Героя нашого матеріалу звати Віталій він працює Java розробником у компанії Binariks, але коли почалася повномасштабна війна він вступив до лав ТрО. Ми поспілкувались із Віталієм та розпитали у нього як проходить служба.

Як розпочався твій день 24 лютого

Важко пригадати, багато подій трапилось з того дня. Можу з упевненістю сказати, що цей день поділив моє життя на до і після. Після двох днів інтенсивного спостереження за подіями, які розвивалися в Україні, я чітко зрозумів де має бути моє місце. Я став у чергу до військкомату і десь через тиждень я потрапив до лав ТрО м. Львова, а згодом і до ЗСУ. Спочатку намагався поєднувати службу в армії та роботу, адже не знав чи залишать мене в компанії. Я працюю в компанії Binariks розробником на Java. Тиждень до 24 числа отримав джуна.  На службі (військовому навчанні) нас відпускали додому. У день я був військовий — ввечері розробник. З плином часу все важче було це все поєднувати, програмування я відклав до перемоги і на диво для мене компанія поставилась з розумінням до мого рішення, більше того мені зберегли заробітну плату та усіляко підтримують мене надалі.

Як ти змінився під час війни?

Мало вірю, що людина може змінитися. Можуть помінятися звички, змінитися погляди на певні речі, по іншому розставлятися пріоритети в житті, але щоб кардинально раз і все ти інша людина, такого не буває. Війна це безсумнівно трагедія будь-якого народу і особисто людини, війна може змінити людину, але наразі на собі я цього не відчув. Я ще не маю бойового досвіду, не бачив на власні очі того, що робиться на передовій не пережив втрату побратимів. Зараз напевно сказали б мені, ті хто з цим зіткнувся: і краще тобі цього не бачити.
Може і так. Думаю ще буде час і прийдеться це все нажаль пережити.Як виглядає твій день?

По-різному, але здебільшого все по армійській дисципліні. Зараз займаємось побудовою інженерно-оборонних споруд, тому графік підлаштований відповідним чином.

Як тобі під час війни допомагала компанія?

Підтримка суттєва, як морально, так і матеріально. Армія, м'яко кажучи, не сильно забезпечує належним чином у потребах військового, основні речі нам звісно видали, а решту — викручуйся сам. Кожна дрібниця амуніції, одягу, озброєння, певних військових гаджетів полегшує бійцю життя. А це все в купі недешево, тому допомога волонтерів і компанії відчувається дуже сильно. На більшість моїх потреб мої співробітники відгукуються швидко і відповідно реагують.  Безмежна вдячність їм за це!

Що допомагає тобі бути в психологічному тонусі? 

Слухати пісню Батько наш Бандера.
Насправді на цей час не відчувається якогось психологічного тиску, бувають моменти коли хвилями накривають негативні думки, але думка про сім'ю швидко розвіює все.

Що плануєш зробити після нашої перемоги? 

Планів купа, але про них стараюсь не думати, це той час коли ти живеш одним днем як останнім. Слава Україні.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все