Ukrainian IT Awards: 5 причин, чому вам потрібен айтішний “Оскар”

  • 20 октября, 15:15
  • 4718
  • 8

«Мене іноді запитують, як я справляюся з тягарем слави? Чесно кажучи, немає тут ніякого «тягаря».

Так іронічно сказав колись Лінус Торвальдс. Саме зараз час прислухатися до його слів, навіть якщо ви не фанат Linux. І ось чому.

Залишилось менше двох тижнів до завершення прийому заявок на Ukrainian IT Awards 2020. З 1 листопада журі почнуть ретельний відбір. А вже 4 грудня ми дізнаємося імена  переможців премії в 11-ти категоріях. І ви можете бути серед них — якщо, звичайно, поквапитесь і надішлете свою заявку.

Ось ТОП-5 аргументів, чому варто поквапитись. 

1. Професійне визнання. Ukrainian IT Awards – це найавторитетніша премія на ІТ-ринку України, справжній айтішний «Оскар». Знайти та відзначити кращих із кращих — її головна місія. Збираючи фахівців з усіх куточків країни та даючи їм можливість показати себе, проекти та досягнення, премія надає ваги вашому голосу та напрацюванням, допомагає їх розповсюдити. Це визнання в колі колег, яких на сьогодні близько 200 тисяч.

Зрештою, у цього є дуже практичний бік. Якщо у вашому  резюме з’явиться пункт «переможець Ukrainian IT Awards 2020», це дасть додаткові «бали» при контакті з потенційними роботодавцями. Як не крути, отримати такий «Оскар» приємно та почесно. 

2. Розвиток. В ІТ важливо тримати ніс по вітру та постійно розширювати горизонти. Ukrainian IT Awards 2020 дає можливість познайомитися з високопрофесійними експертами, визнаними в Україні та за кордоном. В складі цьогорічного журі більше 70 фахівців, менеджерів C-level, засновників і голів рад директорів великих компаній. Серед них, наприклад, президент Project Management Business Association Олівер Леманн або Engineering Manager Facebook Сергій Жук. Усі фіналісти премії отримають чіткий відгук з рекомендаціями щодо вдосконалення характеристик та якостей надісланого проєкту. Зворотній зв'язок такого рівня добре підштовхне ваш професійний розвиток. Крім того, Ukrainian IT Awards 2020 — це можливість знайти своїх однодумців, менторів та потенційних партнерів. 

3. Новий досвід. Форма подачі заявки на конкурс дуже проста. Заповнюючи її, ви подивитесь на свій проект по-новому.  Ви побачите не тільки як цей проект приніс користь людям, а й отримаєте нові інсайти стосовно можливих критеріїв оцінки проєкту вашими клієнтами чи замовниками. 

4. Натхнення інших. Пишаєтесь своїм крутим проєктом? А хто крім вас та вашої команди знає про нього? Отримати премію — це також надихнути ваших колег реалізовувати свої таланти. Ба більше — це можливість надихнути і інших колег з індустрії розвивати свої ідеї та стати певним орієнтиром для них. 

5. Естетичне задоволення. Нарешті конкурс — це можливість насолодитися новою айдентикою та сайтом. Асоціація “ІТ України”, організатор Ukrainian Awards 2020, задіяла партнера, компанію з розробки дизайн-рішень для ІТ-продуктів sense it, яка повністю оновила ідею та технічну частину премії. Познайомтесь із свіжим «піксельним» дизайном, який символізує впорядкування хаосу (чим, власне, в ІТ і займаються).

Цього року вперше можна подати заявку на участь у двох командних номінаціях:  Impact of the year та Innovation-Research of the year. Номінації для індивідуальної участі: Software Engineering, Quality Assurance, Management, IT education, Infrastructure&DevOps, Design, Product Management, Business Analysis, Software Architecture.  

Приємним бонусом залишаються і подарунки, які отримають переможці цьогорічного Ukrainian IT Awards 2020 від партнерів конкурсу Kyiv Mohyla Business School та Creative Quarter.

Ви маєте чудовий шанс отримати подарункові сертифікати на одну з п’яти навчальних програм від Kyiv Mohyla Business School. Сертифікат діє протягом року, програми на вибір для переможців наступні: 

  1. Менеджмент: основні вміння управлінця;

  2. Управління проектами;

  3. Економічне мислення. Нові парадигми;

  4. Емоційна компетентність: складові продуктивної взаємодії;

  5. Дизайн бізнес-процесів. Стратегічний рівень.

Також подарунки для учасників підготувала і команда Creative Quarter: 

  • сертифікат на  free space - Hot Desk plan (12 місяців) для переможців;

  • сертифікат на  free space - Hot Desk plan (6 місяців) для фіналістів.

Взяти участь у конкурсі можна на сайті нагороди. І хай переможуть найкращі!


8 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий
Brendokhil
Brendokhil 2020, 20 октября, 17:44
0

Эти ИТ   даже сайт запелить сами не могут , им сайт вот кто делал https://senseit.solutions/

Какие они ИТ?  если даже сайт не могут сделать?

Vasili Machailidi, 9 3036, Limassol, Cyprus .Абалдеть  Кипр О.о,ну зато люди знают куда денежки выводить . Globalserve Business Centre на кипре

Brendokhil
Brendokhil 2020, 20 октября, 16:36
0

Очередное отмывание денег  https://thedigital.gov.ua/

Спишут    денег , якобы на мероприятие, отмоют,что тут  для украинского ИТ? как бутдо мы вчера родились...Или очередная пропаганда поработать бесплатно как волонтеры на гос проект,что бы Михайло Федоров хапнул себе еще пару лям

Brendokhil
Brendokhil 2020, 20 октября, 16:32
0

не нужен мне не какой оскор, мне нормальная встреча нужна   с нормальными компаниями, где можно заключить договора, посмотреть на чужие идеи, показать свои, а оскары мне не нужны, смотреть на грандоедов какой в этом смысл?

Brendokhil
Brendokhil 2020, 20 октября, 16:27
0

Вы когда ссылку даете сразу ставьте Украинскую версию сайта ,так бы и написали Ukrainian IT Awards — це щорічна найпрестижніша премія в галузі IT, яка відзначає найкращих IT-фахівців країни.    Что даете какую то, кому то премию. Кто на это ходить? кроме получателей каких то премий? оно еще и платное будет и пользы от такого мероприятия ноль 

Brendokhil
Brendokhil 2020, 20 октября, 16:25
0

free space - Hot Desk plan чего , чего?Was ist das?

Brendokhil
Brendokhil 2020, 20 октября, 16:21
0

И? как это вот имеет отношение к Украине? Thanks to the IT Awards, we have been finding dedicated and talented professionals for 9 years in a row. We celebrate teams and companies that promote the development of technology and innovation in Ukraine and spread the fame of us as a technological nation. Оно же не русское все?Или нас Уже признали штатом США?Это к Украине отношение не иметь,оно не русское и не украинское


IT Новости

Смотреть все