Відбувся реліз Chrome OS 80. Що нового?

 • 4 марта, 12:16
 • 4697
 • 0

Google випустила стабільну версію операційної системи Chrome OS 80. Збірка доступна для більшості актуальних моделей Chromebook. Ентузіастами сформовані неофіційні збірки для звичайних комп'ютерів з процесорами x86, x86_64 та ARM.

Відбувся реліз Chrome OS 80. Що нового?

Основні зміни в Chrome OS 80:

 1. Реалізована підтримка автоматичного повертання вмісту екрану при підключенні зовнішнього пристрою введення до планшету.
 2. Середовище для запуску Linux-додатків оновлено до Debian 10 (Buster). Для любителів інших дистрибутивів ентузіастами підготовлені інструкції по використанню Ubuntu, Fedora, CentOS або Arch Linux .
 3. Реалізована підтримка технології Ambient EQ, що відповідає за регулювання балансу білого і колірної температури екрана в залежності від зовнішнього освітлення. Першим пристроєм з підтримкою Ambient EQ стане Samsung Galaxy Chromebook , який надійде в продаж у квітні.
 4. Покращено оточення ARC ++. Додана можливість установки APK-пакетів за допомогою утиліти «adb» без переходу Chrome OS в режим розробника.
 5. Для додатку Netflix, що встановлюється в Android-середовищі з Google Play, доданий режим «картинка в картинці», що дозволяє продовжувати роботу з сайтами або додатками, одночасно переглядаючи відео.
 6. Активований інтерфейс ненав'язливого виведення повідомлень про запит доступів сайтами і веб-додатками. Виводиться лише інформаційна підказка з попередженням, яка згортається в значок закресленого дзвоника. Підтвердити або відхилити запит можна в будь-який зручний момент, натиснувши на індикатор.
 7. Доданий експериментальний режим горизонтальної навігації по відкритим вкладках, що відображає крім заголовків великі ескізи пов'язаних з вкладками сторінок. Відображення ескізів вмикається і вимикається спеціальною кнопкою поряд з адресним рядком і аватаром користувача. Режим відключений за замовчуванням і може бути активований за допомогою налаштувань «chrome: // flags / # webui-tabstrip», «chrome: // flags / # new-tabstrip-animation» і «chrome: // flags / # scrollable -tabstrip ».
 8. Доданий експериментальний режим управління жестами (chrome: // flags / # shelf-hotseat), що дозволяє зручно управляти інтерфейсом на пристроях із сенсорними екранами.

Теги: chrome os
Banner
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий