Опитування 90 Градусів: Основи та Реалізація

8 марта, 09:39 Разное 4130 0

Опитування 90 градусів - це метод оцінки, де співробітники отримують зворотний зв'язок безпосередньо від своїх безпосередніх керівників. Це базова форма оцінки, яка зосереджується на особистих досягненнях, професійному розвитку та встановленні цілей.

1. Визначення цілей: Чітко визначте, що ви хочете дізнатися через опитування: компетенції, які потрібно розвивати, досягнення співробітника та його цілі на майбутнє.

2. Підготовка запитань: Розробіть питання, що стосуються конкретних аспектів роботи співробітника, його досягнень, областей для покращення та цілей.

3.Проведення Опитування: Організуйте зустріч між співробітником та керівником для проведення опитування. Забезпечте спокійну та нейтральну обстановку.

4. Зворотній зв'язок: Результати опитування повинні обговорюватися відкрито, з акцентом на будівельну критику та конкретні шляхи професійного розвитку співробітника.

5.План Дій: На основі зворотного зв'язку складіть план дій для подальшого розвитку співробітника, включаючи навчання, менторство та проекти для розвитку навичок.

6. Регулярність: Проводьте опитування регулярно, щоб відстежувати прогрес та адаптувати цілі та плани розвитку.

Опитування 90 градусів - це потужний інструмент для поглибленої оцінки та розвитку співробітників. Він допомагає встановити чітку комунікацію між керівником та підлеглим, виявляючи сильні сторони та області для покращення, що сприяє загальному зростанню та розвитку.

0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все