Топик для советов начинающим и не только

Viktor Kravchenko
Viktor Kravchenko 2019, 18 марта, 15:11
0
З імовірністю 99.9% — жодного. Якщо чистих теоретиків на «пописати формули» ще можна пошерстити, то про експериментальну реалізацію простіше забути. Там використовуються дуже складні та дорогі інженерні рішення, які далеко не всі можуть собі дозволити. Особисто мені відомо тільки про один робочий квантовий ком’ютер у світі — у компанії ІВМ. Мабуть є ще пару штук, про які я не знаю, але все одно це поштучне явище. Тобто зібрати такий комп’ютер — дуже довго і дорого. А найбільша проблема буде зі спеціалістами, які би вміли з тим всім працювати, адже подібних технологій в Україні ніколи не було. Фізиків з подібним досвідом якщо і можна буде знайти, то швидше за все лише серед тих, хто достатньо довго пропрацював за кордоном (але вони мають тенденцію звідти не повертатись, то не факт, що хоч одного такого знайдете). Але це півбіди. Повна біда з інженерами, які потрібні для обслуговування тієї машинерії навіть у більшій кількості за дослідників. Думаю, їх взагалі треба буде з-за кордону завозити. Ну і будь-яка поломана деталь це майже гарантія, що на ремонт чи заміну її доведеться знову везти за кордон.
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все