Як створити краудфандингову платформу з нуля? Серія .NET 5 Live Coding Sessions

19 апреля, 15:49 Технологии 2137 0

За даними офіційного сайту Kickstarter, за час існування краудфандингової платформи з 2009 року зібрали понад $5,7 млрд від 19 млн інвесторів.

На ці кошти успішно профінансовані майже 200 тис. проєктів по всьому світу.

 

Краудфандінг користуються величезною популярністю, оскільки допомагає досить просто знайти інвесторів для свого проєкту або, навпаки, підтримати запуск цікавого продукту, фільму, музичного альбому, відеоігри тощо.
«А якщо створити Kickstarter власноруч?», — подумали ми та вирішили показати вам наживо всі етапи розроблення краудфандингового проєкта на.NET 5.

Серія лайв кодінг сесій буде складатися із 6-ти воркшопів тривалістю 1 годину. У вас буде можливість писати код та, у разі необхідності, ставити питання експерту. 
 

Хто спікер?
Дмитро Росторопов — Software Engineer в Innovecs, спеціалізується на Unity 3D. Дмитро має 6 років практичного досвіду як Full-stack розробник та готовий ділитися експертизою.

 

Для кого?

Буде цікаво для back-end інженерів, що спеціалізуються або хочуть поглибити свої навички в повному циклі розроблення на.NET 5, від ідеї до готового продукту. Рекомендований рівень кваліфікації — Middle та Senior.

 

Про що?
Кожен розробник, що має ідеї для власного стартапу, хоч раз замислювався про тестування гіпотези та збір коштів. Найкраще для цього підійде краудфандингова платформа. Творці таких сайтів також отримують свою вигоду у вигляді невеликої комісії з кожного проєкту або реклами.

Step 1: Get started (22.04 — 19:00)

- функціональний опис проєкту: реєстрація/авторизація користувача, налаштування профілю користувача;

- створення та оновлення проєкту, архівація проєкту, інвестиція в проєкт;

- визначення набору інструментів і технологій: MS SQL, Redis,.NET 5, xUnit;

- визначення структури проєкту: DAL, BL, Auth, API, UnitTests; формування структури та створення моделей бази даних (класи Entities);

- контекст бази даних + структура бази даних (ModelBuilder configurations).

 

Коли?

Зустрінемося онлайн 22 квітня о 19:00, реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3dZstlv

Участь безкоштовна!

Не пропусти!

0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все