Є питання. Європейські регулятори теж зацікавилися підозрілою співпрацею Microsoft і OpenAI

  • 11 января, 07:14
  • 3753
  • 0

Враховуючи швидкий розвиток генеративного штучного інтелекту, влада ЄС прагне переконатися в тому, що цей ринок залишається конкурентоспроможним.

На цьому тлі, як повідомила Європейська комісія, регулятори ЄС розглядають деякі угоди, укладені між великими гравцями цифрового ринку та розробниками та постачальниками генеративного ІІ та їх вплив на ринок. Зокрема, ЄК перевіряє, чи може проаналізувати інвестиції Microsoft в OpenAI у розмірі 13 мільярдів доларів у рамках Регламенту ЄС про злиття.

«Важливо, щоб ці нові ринки залишалися конкурентоспроможними, і щоб ніщо не стояло на шляху розвитку бізнесу та надання найкращих та найінноваційних продуктів споживачам», — зазначила виконавчий віце-президент ЄК та комісар з питань конкуренції Маргрет Вестагер.

Як писав NV Техно, раніше скандальне звільнення гендиректора OpenAI Сема Альтмана, його тимчасове приєднання до Microsoft і повернення до компанії змусили британську владу зацікавитися, чи не готуються техногіганти до злиття. Компанії були запрошені надати коментарі з приводу того, чи призвело їхнє партнерство до того, що одна з них отримала контроль над іншою у будь-якій формі.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий