13 компаній ввели заборону на використання ChatGPT серед своїх працівників

  • 18 июля, 07:42
  • 3835
  • 0

Business Insider повідомляє, що кілька великих технологічних компаній вирішили обмежити або заборонити доступ своїм працівникам до ChatGPT. Існує кілька причин, які вплинули на це рішення:


У травні, компанія Apple оголосила про заборону використання деяких інструментів штучного інтелекту, зокрема ChatGPT та GitHub CoPilot, серед своїх працівників. Apple вказала на потенційну загрозу витоку конфіденційних даних, пов'язану з використанням таких інструментів штучного інтелекту.

У січні 2023 року, Amazon, великий онлайн-ритейлер, ввів обмеження на використання ChatGPT. Ця рішення було прийнято після виявлення випадків, коли ChatGPT надавав відповіді, що містили внутрішні дані компанії Amazon. Такі інциденти стали причиною занепокоєння щодо безпеки і захисту конфіденційної інформації, що належить Amazon.

Стрімінговий сервіс Spotify та компанія Samsung прийняли рішення заборонити використання ChatGPT у своїх організаціях. У випадку Spotify, це рішення було прийнято після видалення "десятків тисяч" пісень, створених музичним генератором Boomy, який використовував ШІ. Це було зроблено в рамках захисту авторських прав виконавців і визначення відповідальності за музичний контент.

У випадку Samsung, компанія наклала вето на використання ChatGPT після того, як стало відомо, що деякі з її працівників завантажили конфіденційний код у чат-бот, що порушувало політику безпеки компанії.

Телекомунікаційний гігант Verizon повідомив про обмеження доступу до ChatGPT з корпоративних платформ. Це рішення було прийняте для зменшення ризику втрати контролю над інформацією про клієнтів та вихідним кодом.

Медіаконгломерат iHeartRadio встановив заборону на використання ChatGPT працівниками на всіх пристроях компанії. Використання цього інструменту дозволено лише за явною вказівкою керівника. Головною причиною такого рішення було бажання захистити себе, партнерів, інформацію компанії та дані користувачів.

Один із найбільших банків США, Wells Fargo, заборонив використання ChatGPT з метою уникнення проблем з конфіденційністю сторонніх постачальників програмного забезпечення. Проте, банк вивчає способи, як його працівники можуть використовувати чат-бот з контрольованими параметрами.

Компанія Northrop Grumman, яка займається делікатними питаннями оборони, вимагає перевірки та визнання безпечності інструментів, включаючи ШІ, перед передачею будь-яких даних третім сторонам. Це рішення було прийняте в березні з метою забезпечення безпеки та захисту конфіденційної інформації компанії.

У лютому банківський холдинг JPMorgan Chase тимчасово заборонив своїм працівникам використовувати ChatGPT. Це рішення було прийняте через обмеження на використання стороннього програмного забезпечення в компанії.

Американська банківська і фінансова корпорація Citigroup також заборонила доступ до ChatGPT у лютому, хоча за джерелами, заборона була скасована для деяких працівників наразі.

Керівництво Bank of America вважає, що перед використанням ChatGPT потрібно пройти оцінку.

Заборона в Goldman Sachs також пов'язана з конфіденційністю даних. Однак, за джерелом, це не заважає інвестиційному банку розробляти власні інструменти штучного інтелекту. Крім того, компанія проводить дослідження з використання ШІ для автоматизації робочих процесів, пов'язаних з великим обсягом документів.


Теги: ai ші chatgtp
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все