25 роботів призначених для підтримки ЗСУ проходять тестування

  • 29 августа, 06:56
  • 3817
  • 0

В Україні провели перевірку 25 унікальних розробок, які призначені для підтримки Збройних Сил України. Ці розробки включають в себе різноманітні типи роботів, такі як логістичні, бойові та дистанційні роботи-камікадзе. Цю інформацію оприлюднив Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації, на своїй сторінці у Telegram.

Українські військові отримають підтримку від нових вітчизняних технологічних розробок в найближчому майбутньому. Міністр цифрової трансформації провів тестування понад двадцяти нових інноваційних розробок. Михайло Федоров підкреслив, що використання технологій та інновацій є ключем до перемоги. Він зазначив, що ці передові рішення дозволять здобути перевагу на полі бою та врятувати життя військових.

Міністр додав, що на ринку безпілотників в Україні спостерігається значний прогрес, компанії активно розвиваються в цій сфері. В Україні було проведено перевірку 25 унікальних розробок, призначених для підтримки Збройних Сил України. Ці розробки охоплюють логістичні, бойові та дистанційні роботи-камікадзе.

Про це було оголошено Михайлом Федоровим, міністром цифрової трансформації, на його сторінці в месенджері Telegram. Також, найближчим часом українським військовим буде надано підтримку нових вітчизняних розробок. Під час проведення тестів було випробовано понад двадцять новітніх інноваційних розробок.

Михайло Федоров підкреслив важливість технологій та інновацій для досягнення перемоги, зазначивши, що ці революційні рішення допоможуть отримати перевагу на полі бою та зберегти життя воїнів. Також міністр вказав на значний прогрес на ринку безпілотників в Україні, де компанії активно розвиваються.


Теги: робот ai зсу
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все