Banner

Apple iPhone 12 отримає повноекранний сканер відбитків пальців

  • 4 декабря, 17:27
  • 4294
  • 0

Наразі, Apple веде переговори з партнерами щодо повернення Touch ID на iPhone. Згідно з повідомленнями, опублікованими в Economic Daily News, компанія зустрінеться з представниками GIS наступного тижня, щоб обговорити такий проект. Тайванська GIS виробляє компоненти для сенсорних екранів і є однією з компаній, яка може тісно співпрацювати з Qualcomm в створенні датчика відбитків пальців, вбудованого в екран iPhone.

Судячи з усього, план полягає в тому, щоб зробити це як мінімум у 2020 році і як мінімум для однієї моделі. Проте, ходять чутки, що Apple може відкласти проект до 2021 року, якщо технологія не буде розвиватися, як очікувалося. Оскільки американський технологічний гігант прагне значно поліпшити роботу з ультразвуковими сенсорами відбитків пальців під екраном в порівнянні з тими, що є зараз.

Face ID в iPhone 12 не зникне

Одним з пріоритетів повноекранного сенсора – це збільшення робочої області. Сьогодні Qualcomm представила новий ультразвуковий датчик 3D Sonic Max розміром 20 x 30 мм, який у 17 разів більше, ніж той, що використовується в Samsung Galaxy S10. Це означає, що пристрої, оснащені таким датчиком відбитків пальців, дозволять користувачам торкатися до екрана в будь-якому місці, щоб розблокувати пристрій. І iPhone може бути одним з перших, хто отримає таку можливість.

Однак якщо Apple поверне Touch ID, не чекайте, що Face ID зникне. Швидше за все, дві системи автентифікації пропонуватимуться разом. Хоча джерела вказують, що тільки одна модель отримає датчик відбитків пальців у наступному році. Логічно припустити, що це мала б бути найпросунутіша модель. Однак, плани компанії все ще можуть змінитися. Адже до презентації iPhone 12 ще дуже багато часу.


Теги: apple iphone 12
Banner
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все